B&C introduceert Twin Pull bediening

Vrijdag 11 november 2022

B&C Raamdecoratie (Bécé) introduceert een nieuwe bediening bij de collectie dupligordijnen: Twin Pull.
B&C introduceert Twin Pull bediening

De Twin Pull bediening voor dupligordijnen is een gemakkelijk en extra kindveilig bedieningssysteem. Met deze lancering is B&C Raamdecoratie de eerste aanbieder van twin pull bij dupligordijnen op de Nederlandse markt.

 

De Twin Pull bediening is een kindveilig bedieningssysteem dat bestaat uit twee intrekbare bedieningskoorden, één voor naar beneden en één voor naar boven. Het dupligordijn is daardoor gemakkelijk te bedienen. De koorden behouden dezelfde lengte en rollen vanzelf op, waardoor er geen lange koorden aan het product hangen. Ideaal voor opgroeiende kinderen in huis en het geeft een mooie uitstraling.

De Twin Pull bediening is geschikt voor het reguliere model en Top Down Bottom Up en is aantrekkelijk geprijsd.



Links

www.bece.nl

Tags

nieuws, interieur, raamdecoratie, topdown, bottumup, dupligordijn, ramen, toepassingen, kindveilig, bedieningssysteem, uitstraling, stoffen, model, prijs, mogelijkheden, nieuw, twin pull, #twinpull, #bece, #bencraamdecoratie, #bczonwering, #bcinternational

Gerelateerd nieuws
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden