Awards voor Table du Sud

Maandag 28 maart 2022

Het Brabantse interieurmerk Table du Sud blijft groeien. In 2020 boekte het bedrijf een omzet van € 11 miljoen en dit jaar streven de eigenaren van Table du Sud, de broers Teun en Evert Antonissen, naar een omzet van € 21 miljoen.
Awards voor Table du Sud

Door deze groeiprestatie wint Table dus Sud de Oryx-prijs van het Financieel Dagblad. Daarnaast ontvangt het merk de derde prijs van FD Gazellen awards, de award voor snelstgroeiende bedrijf in Nederland.


De Oryx-prijs is de juryprijs van het Financieel Dagblad. De jury, die bestond uit topondernemers Kees de jong, Marcel Broersma en Heleen Dura van Oort, koos voor Table du Sud omdat het bedrijf een bijzondere groeiprestatie levert die beloond mag worden. Criteria voor het winnen van de prijs zijn diversiteit, bedrijfsgroei, groei in arbeidsplaatsen, toekomstperspectief én een mooie winstgevendheid.


Daarnaast wordt Table du Sud geroemd om zijn onderscheidendheid en het feit dat het merk een hoogwaardig in Nederland geproduceerd product levert. Het bedrijf opende in september 2021 nog een nieuwe showroom in Utrecht, deze derde showroom in The Wall wordt dit voorjaar uitgebreid met 600m2 extra ruimte geheel gericht op de woonkamer.



Links

www.tabledusud.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, showroom, event, evenement, meubel, tafel, award, prijs, #FD, #Oryxprijs, #tabledusud, #thewall

Gerelateerd nieuws
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
Ruim 3% groei detailhandel
De Nederlandse detailhandel heeft ruim 3% meer omgezet in maart, zo meldt het CBS. Meubels en woninginrichting daalden in omzet.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden