Assinck voor Linteloo en Piet Boon

Dinsdag 12 januari 2016

Chantal Assinck is per 1 januari toegetreden tot het team van meubelleverancier Linteloo uit Zeist als Marketing Communication & PR Coordinator.
Assinck voor Linteloo en Piet Boon

Assinck (31) is verantwoordelijk voor de marketingcampagnes en -activiteiten van zowel Linteloo als de Piet Boon Collection, die door Linteloo wordt geproduceerd.

Volgende week zal ze in Keulen aanwezig zijn tijdens de internationale meubelbeurs Imm in Keulen, waarbij Linteloo in de buurt te vinden zal zijn (in Design Post).

 



Links

www.designpostkoeln.de
www.linteloo.com
www.pietboon.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubilair, woonkamer, kantoor, hotel, project, projectinrichting, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, buiten, tuin, lounge, personalia

Gerelateerd nieuws
 
Kort dienstverband bij Himolla stopt
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden