Artiduo bij Senzadelli op DWI

Woensdag 09 september 2020

Patrick Zondervan, eigenaar vanmeubelfabrikant Senzadelli, gaat vanaf zondag 13 september op de Vakdagen in DWI (De Woonindustrie) een bijzonder veelzijdig nieuw meubelprogramma presenteren: Artiduo.
Artiduo bij Senzadelli op DWI
Artiduo bij Senzadelli op DWI Artiduo bij Senzadelli op DWI

Senzadelli uit Culemborg produceert gestoffeerde tijdloze banken, waarvan we vorig jaar reeds een aantal noviteiten lieten zien. Voor de komende Vakdagen heeft Senzadelli-eigenaar Patrick Zondervan het aanbod gevat in een nieuwe presentatie onder de naam Artiduo. Zo heeft eyecatcher Ronda binnen de Artiduo-collectie nu de naam AD8100 gekregen. Maar het meubelprogramma Artiduo heeft meer in petto.

Zo heeft Patrick Zondervan onder meer de nieuwe AD8000 (foto 1) ontworpen. Met dit meubelprogramma kun je bijna oneindig variëren. Deze is namelijk Inzetbaar als rechte bank maar ook als grote hoek of als dormeuse. Karakteristiek zijn de symmetrisch ingetrokken banen aan de zijkanten. Doordat de rug- en armleuning op gelijke hoogte doorlopen kunnen de rugkussens naar wens geplaatst worden. Het model is voorzien van hoge metalen pootjes voor een luchtig aanzien. Ook andere voorbeelden uit de Artiduo-collectie, namelijk de AD8110 (foto 2) en de AD8030 (foto 3), zijn hier te zien.

 

De DWI-Vakdagen worden gehouden van 13-15 en 22+23 september in Nieuwegein. Vooraf aanmelden is verplicht voor bezoekers en kan gemakkelijk via deze link.

 

P.S. 19-09-2020: Dit artikel is aangepast.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.senzadelli.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, fauteuil, bank, zitbank, zitten, zitje, poef, lounge, loungebank, chaise longue, verlichting, decoratie, woonaccessoires, patrick zondervan, senzadelli, #marketdayxl, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi, #artiduo, #senzadelli

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Remy Meijers voor Qliv
Interieurontwerper Remy Meijers ontwikkelde in samenwerking met het Nederlandse meubelmerk Qliv een nieuwe eettafel. De tafel, met de naam Fasset, vormt de eerste samenwerking tussen Meijers en het label.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden