AR voor meubelbranche

Donderdag 22 november 2018

StickyLock Studios heeft op de Meubelbeurs in Brussel haar nieuwe augmented reality-applicatie gepresenteerd.
AR voor meubelbranche

StickyLock, een onafhankelijke Nederlandse studio uit Amsterdam die concepten, apps en games ontwikkelt en implementeert, is nu ook bereikbaar voor kleinere ondernemers. Augmented reality is een interactieve beleving waarbij visuele aspecten worden toegevoegd aan de realiteit. De technologie wordt vaker toegepast in de game-industrie, bijvoorbeeld in de smartphone game Pokémon Go. Eerder introduceerden onder meer Bol.com, Apple & Ikea en Wehkamp deze techniek al.

Met de applicatie van StickyLock is het mogelijk om een meubelstuk digitaal in een woonkamer te plaatsen waardoor het vergelijken van kleuren, het inschatten van ruimtes en het proeven van de sfeer toegankelijker wordt", aldus Bart van Strien van StickyLock. Daarnaast ligt de drempel voor een consument lager om een product te proberen.

 



Links

www.bol.com
www.stickylock.com
Stickylock.com/augmented-reality/furniture/
www.wehkamp.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #stickylove, #meubelbeursbrussel, #mbb

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder
Eindbod CBM geaccepteerd
Koninklijke CBM heeft een verbeterd eindbod gedaan, waarna acties en landelijke staking van de FNV van de baan zijn.
lees verder
Kleurexplosie in high-end interieurs
Wie genoeg heeft van veilige beige tinten en minimalistische witgrijze paletten, krijgt met het boek Colour Combinations precies het tegengif. Dit nieuwe koffietafelboek draait volledig om kleur. Niet zomaar kleur, maar gedurfde, gelaagde combinaties die luxe interieurs karakter en pit geven.
lees verder
Consumentenvertrouwen blijft laag
Het vertrouwen van Nederlandse consumenten en de koopbereidheid blijft laag in juni en is vrijwel gelijk aan vorige maand.
lees verder
Stijging huizenprijzen
De Huizenprijsstijging in Nederland zwakt in 2026 naar verwachting verder af, maar zal in 2025 nog wel blijven stijgen volgens de ING.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden