AR meubelverkoop bij Bol.com

Maandag 13 februari 2017

Bol.com experimenteert met augmented reality (AR) via een nieuwe app. Deze moet het online shoppen van meubels makkelijker maken dan ooit.
AR meubelverkoop bij Bol.com

Bol.com introduceert in samenwerking met INDG een gratis app (via bol.com/ar) waarmee meubels virtueel zichtbaar worden om klanten nog beter te helpen bij het maken van een goede keuze uit het bol.com woonassortiment.

Via de camera op een iPhone of iPad zijn populaire meubels uit de bol.com winkel te bekijken alsof ze in je eigen woonruimte staan. Zo kun je eenvoudig meerdere modellen of kleuren uitproberen. De app gaat vooral uitkomst bieden bij het online aanschaffen van grotere en kostbare (woon)artikelen.

Consumenten kunnen in de woonwinkel van bol.com kiezen uit ruim 400.000 artikelen, waaronder ook de meubels van labels als Zuiver, Riviera Maison en Dutchbone. De populaire artikelen van deze merken zijn dan ook opgenomen in de app, bij de lancering zo’n 120 meubels, waaronder tafels, banken, kasten, stoelen en fauteuils.

Met deze augmented reality (AR) app is het ook mogelijk om de artikelen in 3D te bekijken. Hiervoor moet de iPhone in een VR-bril geplaatst worden. In de komende maanden gaat bol.com verder experimenteren met de toepassing van AR in online winkelen.

 



Links

www.bol.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, meubel, bank, fauteuil, stoel, tafel, kast, slaap, slapen, slaapkamer, bed, ledikant, matras, boxspring, slaapcomfort, retail, webwinkel, internet, online, verkoop, webshop, ecommerce, etail, bol, #bol, #indg

Gerelateerd nieuws
Amable collectie in ontwikkeling
De Amable collectie van Paola Lenti, ontworpen voor Víctor Carrasco Office, maakt al jaren deel uit van het assortiment. De zitcollectie voor binnen en buiten is stapsgewijs uitgebreid.
lees verder
 
Remco de Groot verlaat Lightboxx
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
 
Akoestische Thonet stoelen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden