Andreas Ohr leidt Dauphin

Maandag 15 september 2025

Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
Andreas Ohr leidt Dauphin

Ohr volgt met deze stap Elmar Duffner op, die het bedrijf eind augustus verliet en nu actief is als algemeen directeur van Schramm. De functie van voorzitter van de raad van bestuur (ceo) die Duffner bekleedde, blijft voorlopig vacant.


Ohr trad in oktober 2024 toe tot de directie van Dauphin en was sindsdien verantwoordelijk voor financiën, controlling, verzekeringen, vastgoed en juridische zaken. Met zijn uitbreiding naar IT en HR wordt hij hét gezicht van de dagelijkse leiding. Voordat Ohr bij Dauphin in dienst trad, was hij director of commercial operations bij Leistritz Pump Technology. Daar gaf hij leiding aan financiën, controlling, inkoop en logistiek – ervaring die hem een solide basis geeft voor zijn nieuwe rol.


In zijn eerste verklaring als algemeen directeur benadrukt Ohr het belang van samenwerking en vertrouwen: ‘Juist in economisch uitdagende tijden is het cruciaal om te handelen met een helder perspectief en gedeelde kracht. Mijn doel is niet alleen om het bedrijf economisch te versterken, maar ook om de cultuur vorm te geven: met openheid, wederzijds respect en de moed om nieuwe wegen in te slaan.’



Links

www.dauphin-group.com
www.dauphin.nl
www.dauphinnv-sa.be

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, inrichting, wonen, woning, woon, industrie, fabrikant, meubelindustrie, meubelfabrikant, omzet, vereniging, kantoor, kantoorinrichting, kantoormeubel, kantoorfaciliteit, werkplek, werkomgeving #dauphin

Gerelateerd nieuws
 
Bonaldo viert 90 jaar
lees verder
Heaps & Woods: tijdloos design
Heaps & Woods, onderdeel van Suite Wood, presenteert de collectie Forever Furniture: tijdloze meubels die zijn ontworpen om generaties mee te gaan en waarin natuurlijke materialen en vakmanschap samenkomen.
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden