Ambitieuze online strategie Beter Bed

Donderdag 23 september 2021

Beter Bed heeft aangekondigd zijn pijlen meer te gaan richten op online verkoop. Daarvoor richt het bedrijf een aparte digitale organisatie op, genaamd Lunext Ook opent het bedrijf zijn eerste e-dc.
Ambitieuze online strategie Beter Bed

Het is de bedoeling dat Beter Bed binnen vier jaar groeit naar een online omzet van minstens € 100 miljoen. Daarvoor is Lunext opgericht, waarin alle huidige en toekomstige e-commerce proposities van Beter Bed worden ontwikkeld. Daarnaast wil Beter Bed inzetten op een verdere professionalisering en uitbreiding van de e-commerce afdeling. De verwachting is dat het e-commerce team de komende jaren zal worden verdubbeld.

 

Ook wil Beter Bed meer inzetten op uitbreiding en verdieping van het online aanbod en komt er een nieuw distributiecentrum voor online orders. Dit is het eerste e-dc voor Beter Bed, 11.000 m2 groot en opent komende maand in Veghel. Volgens Beter Bed zet het hiermee een belangrijke stap in de schaalbaarheid en toekomstbestendigheid van de supply chain voor online groei. Het e-dc moet de online assortimentsuitbreiding mogelijk maken en zorgt er ook voor dat het bedrijf aan de leverbehoefte van klanten kan voldoen.

 

Het beddenconcern doet dit omdat het online kanaal een steeds prominentere rol krijgt binnen de omnichannel strategie. De eerste personele versterking is inmiddels binnen: Thijs Nootenboom is aangesteld als directeur e-commerce. Hij komt over van Detailresult. Perijn Hoefsloot, de huidige e-commercedirecteur, wordt director strategic business development.



Links

www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, verkoop, overname, online, dc, organisatie, ambitie, #beterbed, #beterbedholding, #lunext

Gerelateerd nieuws
Stevige prijsstijging koopwoningen
Nederlandse koopwoningen zijn in juli bijna 9% duurder dan jaar eerder, zo meld het CBS in een recente rapportage.
lees verder
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
Bescheiden groei bouw
Na een krimpjaar in 2024 ziet ABN AMRO bescheiden groei in de bouw de komende jaren. De sector groeit met name dankzij de woningbouw, terwijl er allerlei knelpunten zijn die de uitvoering van projecten afremmen.
lees verder
 
Homebound op Trendz
lees verder
4e Generatie Musterring
Musterring International Josef Höner GmbH & Co. KG luidt een generatiewisseling in: Christopher Höner, de oudste zoon van wijlen Oliver Höner, wordt benoemd tot lid van de directie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden