Afscheid-BBQ Woonindustrie

Dinsdag 04 juli 2017

Gisteren (3 juli) was de traditionele barbecue vóór het zomerreces van De Woonindustrie ook het afscheid van Anne-Marie Burger en de kennismaking met de nieuwe eigenaar.
Afscheid-BBQ Woonindustrie
Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie

Terwijl het Woonindustrie team (foto 2) vlees bereidde, werd onder de belangstelling van vele exposanten (foto 6) uiteraard tijd ingeruimd om Anne-Marie Burger (foto 1) te bedanken. Namens de exposanten gebeurde dat door 'Ome Jan' Westland van Ojee Design (foto 3).

Ook zelf memoreerde Anne-Marie (foto 4) dat ze in de acht jaar dat ze er heeft gewerkt, het showroomcentrum in Nieuwegein vooral door hele moeilijke tijden heen heeft weten te loodsen, maar daar vooral toch veel plezier aan heeft beleefd, zeker ook aan de samenwerking met commercieel manager Jan Hogenkamp.

Ook Edwin Loeff (foto 5), een van nieuwe eigenaren van De Woonindustrie, bedankte Anne-Marie Burger voor haar inspanningen en het leggen van de basis om het centrum verder uit te kunnen uitbouwen tot een een ontmoetingsplaats voor persoonlijke contacten.

Na het zomerreces zal De Woonindustrie vanaf maandag 4 september weer geheel geopend zijn en zal de Vakbeurs van 10-13 september worden gehouden. In de tussentijd is het gebouw op de maandagen (of op afspraak) wel open maar is niet iedere exposant aanwezig.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #bbq

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden