Adorn van Phillip Jeffries

Maandag 17 januari 2022

Nog even een dan kunnen interieurprofessionals op 7 en 8 februari terecht in ETC Design Center Europe voor de Design Experience. Onder meer om bij Prades de nieuwste collecties van Phillip Jeffries te ontdekken.
Adorn van Phillip Jeffries

De voorjaarscollectie van Phillip Jeffries draagt de overkoepelende naam Urban Fringe. Het bedrijf is voor de nieuwste collecties geïnspireerd door de hedendaagse sfeer van de stad. Organisch en toch strak, imperfect en toch gepolijst, ingetogen minimalisme en toch maximalistische luxe.

 

Een van de nieuwe series is Adorn. Deze wandbekleding ontleent zijn dessin aan de oude Japanse kunstvorm Kintsugi. Hierbij worden producten gerepareerd met goud, waardoor zij sterker en unieker worden dan ze eerst waren. De collectie is te zien in de showroom van verdeler Prades in ETC Design Center Europe en tijdens een speciale presentatie op 7 februari. Deelnemen? Stuur een email naar caroline@prades.nl.



Links

www.prades.nl
www.phillipjeffries.com
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, wandbekleding, behang, interieurtextiel, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, #tradedays, #designexperience, #prades, #philipjeffries, #urbanfringe, #adorn, #inspiratie, #interiorprofessionals, #interieurprofessional, #etcdesigncentereurope

Gerelateerd nieuws
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden