Actona Group neemt ook Sits over

Zaterdag 02 juli 2022

De Actona Group versnelt naar een verdubbeling met de overname van de Poolse meubelfabrikant Sits. Als onderdeel van de groeistrategie van de groep investeert Actona Group nu verder in de consolidering van de stofferingsindustrie in Europa.
Actona Group neemt ook Sits over

Minder dan zes maanden geleden nam Actona Group, eigendom van Lars Larsen Group, officieel de stofferingsfabrikant Theca over, met productiefaciliteiten in Litouwen. Nu breidt Actona Group al verder uit door de overname van het bedrijf Sits, met hoofdkantoor en productiefaciliteiten in en rond Brodnica in het noorden van Polen. Daarmee zet Actona Group een extra grote stap in het consolideren van de Europese B2B-markt voor gestoffeerde meubelen.

 

'Het is geen geheim dat we de lat hoog hebben gelegd met ons financiële doel om ons bedrijf binnen een paar jaar te verdubbelen,' zegt Jimmi Mortensen, ceo van Actona Group (foto): 'Daarom vormen gerichte acquisities een centraal onderdeel van onze strategie en kan Sits sterke competenties en nieuwe groeimogelijkheden naar de groep brengen, die een aanvulling vormen op onze bestaande activiteiten en toekomstige groeiplannen.'

 

Sits is in 1993 opgericht door Erik en Marianne Nässtrom. Tegenwoordig heeft het bedrijf ongeveer 2.000 mensen in dienst en is het actief in verschillende Europese landen, waaronder Denemarken. De mededingingsautoriteiten moeten de overname nog goedkeuren. Groen licht wordt de komende maanden verwacht.



Links

www.actonagroup.com
www.sits.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, hotel, meubel, zitmeubel, draaifauteuil, draaistoel, fauteuil, stoel, relaxstoel, bank, , ovename, overgenomen, acquisitie, fusie, kopen, overnemen, koop, samenwerking, partner, verkoop, opvolging, buyout, #actonagroup, #larslarsengroup, #sits

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden