Actona en Himolla in Woonindustrie

Donderdag 20 januari 2022

De Woonindustrie (DWI) heeft er twee grote namen bij. Tijdens de Vakdagen zijn in Nieuwegein ook Actona en Himolla te zien.
Actona en Himolla in Woonindustrie
Actona en Himolla in Woonindustrie

De Deense meubelfabrikant Actona is een onderdeel van Lars Larsen Group. Het bedrijf maakte in 2021 nog een recordresultaat bekend, en nam vorig jaar Theca over, om zo haar positie binnen de stofferingsmarkt te versterken. Nu is het ambitieuze bedrijf dus ook in Nieuwegein te zien.

 

Himolla is een terugkerende exposant, de Duitse grootheid op het gebied van gestoffeerde meubels staat onder meer bekend om zijn relaxfauteuils, zoals de S-Lounger. Deze stoel kan volgens Himolla als interieur highlight fungeren in een leeshoek. Functies zoals een hartschaal of stand-up hulp, maken het chique ontwerp volgens het bedrijf compleet.

 

DWI (De Woonindustrie) organiseert de Vakdagen op zondag 6, maandag 7 februari en dinsdag 8 februari en vervolgens op maandag 14 en dinsdag 15 februari. Consumenten zijn op zondag 6 februari ook weer van harte welkom, maar er is geen speciale programmering.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.actonagroup.com
www.himolla.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, meubelen, marketday, marketdayxl, voorjaarsbeurs, vakdagen, omstandigheden, economie, crisis, corona, covid-19, #interieurprofessionaldag, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #lockdown, #mondkapjesplicht, #corona, #covid19, #actona, #himolla

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
 
Orbitry voor Paola Lenti
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden