Ace stoer en luxe door Estida

Donderdag 15 maart 2018

Restaurant Ace aan de Utrechtsestraat in Amsterdam is kort geleden prachtig gerestyld door Estida. Het zit vol bijzondere houten details en ornamenten, donkere stoffen met wisselende patronen en veel slimme oplossingen.
Ace stoer en luxe door Estida
Ace stoer en luxe door Estida Ace stoer en luxe door Estida Ace stoer en luxe door Estida Ace stoer en luxe door Estida

Het stoere luxe en comfortabele interieur maakt het restaurant uitnodigend en warm met de sfeer van Speakeasy: de geheime bars ten tijde van de drooglegging. Van ontwerp tot opening duurde het zo’n 2 tot 3 maanden.

Slimme details maakten het restaurant op elk niveau interessant en aantrekkelijk. Zo werd de entresol weer tot een aantrekkelijke plek gemaakt waar het comfortabel zitten is en kreeg de bar een nieuw natuurstenen blad zodat de bar zelf behouden kon blijven.

Door de plafonddelen zwart te schilderen vormde het een mooi geheel met de houten wandelementen. De stoelen en banken kregen een zwarte stoffering met verschillende structuren. Het koper bij de stoelen en tafels en het hoogglans behang met patroon geven het interieur een donkere maar warme sfeer.

Net als de gerechten op de menukaart moest ook het interieur een mix van klassiek met modern worden. De leren banken, de donkere plafonddelen en originele houten wanddelen, afkomstig uit Engelse en Schotse kloosters en kerken, zijn daarom gecombineerd met moderne metalen kroonluchters en grote excentrieke foto’s met een epoxylaag voor extra glans. Om de blik van passanten buiten naar binnen te trekken, is voor de kleinere lampen een rookglas gekozen waar het licht doorheen schijnt.

Om gasten in dit vrij lange, smalle restaurant comfortabel en rustig te laten zitten, paste Estida uit Amsterdam veel niveauverschillen toe. Zo worden lage tafels met hoge zitjes afgewisseld en zijn er speciale ronde zithoeken ontworpen om ook grotere groepen een prettige plek te bieden.

 



Links

www.estida.nl
www.restaurantace.amsterdam

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, horeca, restaurant, bar, meubel, accessoires, decoratie, interieurbouw, #estida

Gerelateerd nieuws
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden