Accessoires van Elie Saab Maison

Donderdag 09 februari 2023

Elie Saab Maison begint dit jaar met een nieuwe collectie meubilair en accessoires, aangevuld met verlichting en enkele tapijten.
Accessoires van Elie Saab Maison
Accessoires van Elie Saab Maison Accessoires van Elie Saab Maison Accessoires van Elie Saab Maison

Tijdens Maison & Objet richtte Elie Saab Maison een showroom in in Parijs. Het merk is ontstaan vanuit de haute couture van Elie Saab, in 2020 sloeg het Italiaanse bedrijf de handen ineen met licentiepartner Corporate Brand Maison om een eerste meubel- en accessoirecollectie te presenteren.

 

De showroom in Parijs was verdeeld in twee grote ruimtes, een woongedeelte en een eetgedeelte, aangekleed met de accessoires, die Elie Saab Maison een onmisbaar verlengstuk van de collectie noemt. De producten zijn volgens het merk in staat om te voldoen aan de meest uiteenlopende behoeften en om alle kamers van het huis te complementeren. In het design is zichtbaar dat de collectie is geïnspireerd door de eenvoud van de jaren 50, met toevoegingen uit hedendaagse inspiratiebronnen, vaak afgeleid van natuurlijke elementen.

 

De textielcollectie biedt een breed scala aan decoratieve kussens, in verschillende formaten gemaakt door de meest Italiaanse ambachtslieden, gemaakt van rijke materialen. Ook in collectie: een selectie van dienbladen in verschillende maten en materialen, waaronder de combinaties van leer en edele houtsoorten en metalen met verschillende afwerkingen. De luxueuze vazen van Murano-glas en verschillende sieraden dozen. Madame en Mademoiselle, zijn ontworpen om sieraden in op te bergen en de mannelijke versie, Monsieur, voor horloges.



Links

www.eliesaab.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, vakbeurs, event, tentoonstelling, evenement, parijs, villepinte, #elliesaab

Gerelateerd nieuws
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Groot belang functioneel textiel
Functioneel textiel is de strategische motor voor productontwikkeling op de internationale textielvakbeurs Techtextil 2026 van 21-24 april in Frankfurt.
lees verder
Nieuwe directie Leolux
Leolux Furniture Group heeft een nieuw directieteam. Vanaf 16 maart staat het bedrijf onder leiding van Mathijs van der Zwaluw en Margriet van Zijl. De Venlose meubelfabriek kiest dus voor een complementaire leiding.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden