Aandacht voor Nederlands meubeldesign

Dinsdag 11 juni 2019

Er is weer volop aandacht voor Nederlands meubeldesign, zo is te lezen in de nieuwsbrief van Spectrum Design. Zo is er een Rietvelddag in het Centraal Museum en organiseert Tradix een event gericht op Nederlandse meubelmerken.
Aandacht voor Nederlands meubeldesign
Aandacht voor Nederlands meubeldesign Aandacht voor Nederlands meubeldesign

Tradix is de Belgische partner van Spectrum Design. In de showroom het bedrijf in Brussel vindt van 11 - 14 juni een event plaats, gericht op de Nederlandse merken Gelderland, Tonone en Spectrum.

 

Op 23 juni vindt in het Centraal Museum in Utrecht de Rietvelddag plaats. Een themadag rondom de geboortedag van Gerrit Rietveld (24 juni 1888). Ook zijn grote faam als meubelmaker wordt hier belicht. Spectrum Design heeft verschillende Rietveld meubels in de collectie, waaronder de Steltman (foto 1), Berlijnse stoel, de Press Room Chair en sinds kort de New Amsterdam fauteuil (foto 2). Spectrum Design geeft kaarten weg voor de Rietvelddag. Aanvragen kan via: lonneke@spectrumdesign.nl

 

Naast de New Amsterdam fauteuil heeft Spectrum Design ook de SE 69 eetkamerstoel van Martin Visser (foto 3) aan de collectie toegevoegd. Deze stoel heeft met zijn minimalistische vormgeving en vierkante zwarte frame een duidelijk link met de jaren 60.



Links

www.rietveldschroderhuis.nl/nl/ontdek/rietvelddag
www.spectrumdesign.nl
www.tradix.be

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, event, tentoonstelling, meubel, stoel, fauteuil, design, designmeubel, ontwerper, Rietveld, Martin Visser, #spectrumdesign, #rietveld, #martinvisser, #centraalmuseum

Gerelateerd nieuws
 
Rolf Benz terug naar Duitsland
lees verder
Perfecte scheidingswand
[Sponsored artikel] - Een sfeervolle en praktische scheidingswand is dé oplossing om verschillende zones te creëren in een ruimte. Een doordacht vormgegeven scheidingswand voegt niet alleen structuur toe, maar kan ook licht, ruimte en stijl beïnvloeden.
lees verder
Verlaging bedrag contante betaling
Vanaf 1 januari zijn contante betalingen vanaf € 3000 in Nederland niet meer toegestaan, ook niet als het in gedeelten betaald wordt.
lees verder
Subsidie World Skills
De vakwedstrijden voor VMBO en MBO studenten World Skills hebben subsidie gekregen om de komende jaren deze wedstrijden en extra activiteiten te organiseren. Dit is belangrijk voor de toekomst van ambachtvakken.
lees verder
 
Calia Italia Milaan preview
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden