80ste Meubelbeurs Brussel

Woensdag 05 juli 2017

Het najaar brengt een jubileum: de 80ste beurseditie van de Meubelbeurs Brussel! Dat wordt gevierd met onder meer een nieuw logo.
80ste Meubelbeurs Brussel

De Meubelbeurs Brussel 2017 wordt een speciale, maar vooral ook een feestelijke editie. De Meubelbeurs Brussel bestaat dit jaar immers 80 jaar en is daarmee de oudste meubelbeurs van Europa. Het resultaat van hard werken, innoveren en meegaan met de tijd, zo stelt de organisatie.

Een mooi moment dat te visualiseren via een gloednieuw logo en dito huisstijl. Het geeft blijk van het dynamisme en enthousiasme dat de Meubelbeurs Brussel aan de dag legt om verder door te groeien als belangrijk trefpunt in de sector en binnen Europa. De komende beurs, van 5 tot 8 november 2017, is inmiddels al voor meer dan 80% volgeboekt. De openingstijden zijn iets gewijzigd: van zondag tot dinsdag van 9 tot 19 uur, op woensdag tot 18 uur.

 



Links

www.meubelbeurs.be/?lang=nl
www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, jubileum, #meubelbeursbrussel

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden