600 bezoekers op Consumentendag ETC Expo

Dinsdag 20 mei 2014

Afgelopen vrijdag 16 mei vond in het ETC Expo weer een consumentendag plaats. De gelegenheid voor de interieurprofessional om zich samen met zijn klant te oriënteren op een nieuw interieur.
600 bezoekers op Consumentendag ETC Expo

Circa 600 consumenten zagen hun kans schoon, kijken, kijken, maar natuurlijk niet rechtstreeks zaken doen.
 
Monique van Blokland namens het ETC Expo: ‘De extra consumentendag van vrijdag 16 mei was mede door de inspanningen van onze exposanten wederom een groot succes. De bezoekers waren uiterst positief deze dag. We hebben van veel consumenten de reactie gehoord dat ze niet wisten dat er in Culemborg een centrum gevestigd zit met zoveel diversiteit in aanbod op één locatie. Tevens was het deze dag mogelijk om gebruik te maken van gratis interieuradvies, dit advies is positief ontvangen bij de consument. Ze hebben hier deze dag dan ook ruim gebruik van gemaakt. Het VIP vervoer van Rüttchen Tiel was tevens een succes.’
 
Zondag 14 september is de  volgende consumentendag in het ETC Expo in Culemborg
ETC Expo biedt showroomruimte aan de interieurbranche en richt zich op het hoge segment van de markt en een exclusieve lifestyle. ETC Expo is gespecialiseerd in stijlvolle meubelen, woontextiel, woondecoratie, vloerbedekking, sfeer- en projectverlichting, verf, behang, maatwerk en interieuraccessoires.



Links

www.etcexpo.nl

Tags

meubel, woningtextiel, woontextiel, woondecoratie, vloerbedekking, interieurstoffen, interieurbekleding, sfeerverlichting, projectverlichting, verf, behang, maatwerk, interieuraccessoires

Gerelateerd nieuws
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder
Piet Boon toont zachtere vormentaal
Tijdens de Meubelbeurs in Milaan presenteerde Studio Piet Boon de nieuwe meubelcollectie Rounded Stillness uit, met zachtere volumes, afgeronde lijnen en meer nadruk op materiaal.
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
Coretec: nieuwe collecties in Kortrijk
Coretec geeft bezoekers tijdens Flanders Flooring Days en in zijn showroom een eerste blik op nieuwe vloercollecties en een vernieuwd displayconcept, met aandacht voor design, materiaal en presentatie.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden