5.500 bezoekers Trendz

Woensdag 03 september 2025

De najaarseditie van Trendz bracht bijna 5.500 professionals uit de retail- en interieurbranche samen. Ondanks de uitdagende marktomstandigheden wist de beurs volgens de organisatie haar positie als inspiratie- én inkoopmoment te behouden.
5.500 bezoekers Trendz

Volgens beursorganisator Easyfairs lag de nadruk van 24-26 augustus sterk op de kwaliteit van de bezoekers. Exposanten gaven aan dat het persoonlijk contact en de mogelijkheid tot directe orders Trendz onderscheidt van de online alternatieven. Daarmee onderstreept de beurs haar rol als zakelijk ontmoetingspunt voor inkopers en leveranciers.

 

Een nieuw element was de introductie van de Trendz Gift of the Year Award. Winnaar werd 100% Leuk met het product ‘Bedankt voor je helpende handen’. Naast het aanbod op de beursvloer bood Trendz een inhoudelijk programma met lezingen en workshops. Onderwerpen varieerden van social media-strategieën tot productfotografie en trendanalyses voor interieur en groen. Demonstraties en presentaties van jonge ontwerpers voegden extra inspiratie en creativiteit toe aan de beurs.

 

Met de najaarseditie achter de rug richt de organisatie zich nu op de voorjaarseditie, die op 11, 12 en 13 januari 2026 in Gorinchem plaatsvindt.



Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, gorinchem, #easyfairs, #trendz, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden