50.000 aanmeldingen voor Ikea make-overs

Woensdag 16 april 2014

Nederlanders zijn niet tevreden over hun slaapkamer. Dat blijkt wel uit het overweldigende aantal aanmeldingen voor de Ikea Slaapkamerbrigade. Bijna 50.000 mensen gaven zich op voor een make-over van hun slaapkamer.
50.000 aanmeldingen voor Ikea make-overs

Meest gehoorde klachten? Gebrek aan opbergruimte, een oud matras, ongezellige uitstraling en een onhandige indeling. Op haar website www.ikea.com deelt Ikea tips om eenvoudig de slaapkamer van je dromen te creëren.

 

In januari riep Ikea Nederlanders op om zich op te geven voor één van de vijf make-overs van de Slaapkamerbrigade. De afgelopen drie weken kregen de winnaars een complete metamorfose van hun slaapkamer. 

 

'Het grote aantal aanmeldingen bevestigt dat veel Nederlanders kampen met ergernissen in de slaapkamer. Bij het inrichten van een woning krijgt deze ruimte meestal geen prioriteit, bovendien weten mensen zich vaak geen raad met de indeling. Zonde, want dit is de plek waar je de dag begint en afsluit en echt tot rust komt. Met deze actie willen we laten zien dat je op eenvoudige en betaalbare wijze - en een beetje hulp van Ikea - de slaapkamer van je dromen kan creëren' aldus Richard la Graauw, Country Communication & Interior Design Manager Ikea Nederland. 

 



Links

www.ikea.com

Tags

slapen, matras, slaapkamer, bed

Gerelateerd nieuws
Weer uitbreiding Dromenland
Tijdens de Voorjaarsvakdagen 2026 breidt Dromenland, het slaapcollectief van De Woonindustrie, opnieuw uit. Twee nieuwe bedrijven versterken het verzamelpunt van slaapoplossingen.
lees verder
 
Designtrends volgens Jysk
lees verder
Lancering online merk Swiss Sense
De Nederlandse retailketen in slaapproducten Swiss Sense start een Europese internationale digitale expansie met lancering van het online merk Kameosleep.
lees verder
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
 
Naamswijziging Bommel
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden