4e Hometex Winter succes

Dinsdag 03 december 2024

Op 20 en 21 november vond Hometex Winter (voorheen ABK Open Home) voor de vierde keer plaats. Ondanks moeilijke economische en politieke omstandigheden bezochten in totaal 1.200 vakbezoekers de beurs.
4e Hometex Winter succes

In 2024 werd de veranderde focus van de vakbeurs voor woning- en huishoudtextiel voor het eerst duidelijk. Terwijl in de zomer bijna alle relevante leveranciers van slaapsystemen en boxspringbedden hun productassortiment presenteerden, maakten bekende leveranciers van vasttapijt, gordijnen en, voor het eerst, dag- en nachtkleding in november de 'who's who' van exposanten van woningtextiel compleet. In totaal presenteerden bijna 100 leveranciers hun huidige 2025 zomercollecties op 10.000 vierkante meter in het expositiecentrum van Bad Salzuflen, waaronder bekende leveranciers uit de Benelux zoals Essenza, Beddinghouse, Heckett Home en Kayori.

 

Hometex (voorheen ABK OPEN) wordt sinds 2011 jaarlijks gehouden (juni) en sinds 2022 twee keer per jaar (juni en november). Hometex is een beurs exclusief voor wederverkopers. Toegang, drankjes en catering van 's ochtends tot 's avonds zijn gratis. Er zijn voldoende gratis parkeerplaatsen beschikbaar in de directe omgeving van de hal. Legendarisch is, volgens de organisatie, het gratis beursfeest op de eerste beursavond, waar beursbezoekers en exposanten elkaar ontmoeten om in een ontspannen sfeer te netwerken.

 

De volgende Hometex zal plaatsvinden van 25-26 juni 2025, dan uitgebreid tot 20.000 m² en drie beurshallen, ook in het Bad Salzuflen Exhibition Centre. Naast de bovengenoemde leveranciers uit de Benelux hebben fabrikanten van slaapsystemen zoals Kreamat, Polypreen/Velda, Riviera en Beluga hun aanwezigheid al bevestigd.



Links

www.hometex.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, bedlinnen, badtextiel, tafellinnen, woonkamer, slapen, slaapkamer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, textielindustrie, circulair, duurzaam, trend, trends, forecast, voorspelling, #hometex

Gerelateerd nieuws
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder
Tweede slaaphub Heimtextil
Heimtextil breidt het segment Bed, Bath & Living verder uit. Met de nieuwe presentatiezone 'Comfort & Connect' krijgt de beurs er, naast 'Sleep & Meet', in 2027 een tweede ontmoetingsplek voor de slaap- en woonbranche bij.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden