400 Aanmeldingen Orgatec

Donderdag 21 april 2022

Bijna 400 bedrijven van over de hele wereld hebben zich tot nu toe aangemeld voor Orgatec 2022. Uit de grote belangstelling van bedrijven blijkt volgens de Koelnmesse hoe sterk de wens is om van 25–29 oktober persoonlijk met elkaar in gesprek te gaan en creatieve oplossingen te zien en uit te proberen.
400 Aanmeldingen Orgatec

Eén ding valt niet te ontkennen: onze werkomgeving is grondig veranderd – radicaler en in een veel sneller tempo dan iemand had voorspeld. Hybride vergaderen, thuiswerken, multilokaal en virtueel werken in agile teams zijn het ‘nieuwe normaal’ geworden. De nieuwe wereld van werken is diverser dan ooit – en heeft volgens Koelnmesse nieuwe perspectieven nodig. De komende Orgatec zal dan ook in het bijzonder in het teken staan ​​van de laatste ontwikkelingen op het gebied van hybride en flexibel werken. Daarbij horen ook de bijbehorende slimme technologieën voor communicatie en organisatie in moderne werkomgevingen.

 

Ook duurzaamheid zal bij de presentaties en discussies in de beurshallen in oktober een belangrijk onderwerp zijn. Alternatieve en duurzame materialen en thema's als veerkracht en circulaire economie staan ​​centraal op de beurs. De speciale tentoonstellingsruimte Materials4Future zal mogelijke oplossingen presenteren om de ecologische voetafdruk van kantoorinrichtingsproducten te verminderen. In samenwerking met toonaangevende bedrijven uit de telecommunicatie- en technologiesector zal het onderwerp slimme hybride kantoortechnologie ook worden belicht met de showcase Inspired Office.

 

Exposanten die zich al hebben aangemeld voor Orgatec zijn: Andreu World, Assmann, Brunner, Calligaris, Carpet Concept, Interface, Interstuhl, Kinnarps, Lapalma, Lintex, Muuto, Palmberg, Sedus, Thonet (zie foto, in 2018 op Orgatec) en Waldmann. De complete lijst, die regelmatig bijgewerkt wordt, is op de website te vinden.



Links

www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.orgatec.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving,hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, @orgatec, #orgatec, #architectureworld, #koelnmesse, #orgatec2022, #AndreuWorld, #Assmann, #Brunner, #Calligaris, #CarpetConcept, #Interface, #Interstuhl, #Kinnarps, #Lapalma, #Lintex, #Muuto, #Palmberg, #Sedus, #Thonet en #Waldmann

Gerelateerd nieuws
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Polspotten kiest nieuwe koers
Polspotten bestaat 40 jaar en grijpt het jubileum aan voor een nieuwe fase. Het Amsterdamse designmerk krijgt een nieuwe ceo, zet sterker in op e-commerce en sluit eind oktober zijn brand store aan de Westerstraat.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden