400 Aanmeldingen Orgatec

Donderdag 21 april 2022

Bijna 400 bedrijven van over de hele wereld hebben zich tot nu toe aangemeld voor Orgatec 2022. Uit de grote belangstelling van bedrijven blijkt volgens de Koelnmesse hoe sterk de wens is om van 25–29 oktober persoonlijk met elkaar in gesprek te gaan en creatieve oplossingen te zien en uit te proberen.
400 Aanmeldingen Orgatec

Eén ding valt niet te ontkennen: onze werkomgeving is grondig veranderd – radicaler en in een veel sneller tempo dan iemand had voorspeld. Hybride vergaderen, thuiswerken, multilokaal en virtueel werken in agile teams zijn het ‘nieuwe normaal’ geworden. De nieuwe wereld van werken is diverser dan ooit – en heeft volgens Koelnmesse nieuwe perspectieven nodig. De komende Orgatec zal dan ook in het bijzonder in het teken staan ​​van de laatste ontwikkelingen op het gebied van hybride en flexibel werken. Daarbij horen ook de bijbehorende slimme technologieën voor communicatie en organisatie in moderne werkomgevingen.

 

Ook duurzaamheid zal bij de presentaties en discussies in de beurshallen in oktober een belangrijk onderwerp zijn. Alternatieve en duurzame materialen en thema's als veerkracht en circulaire economie staan ​​centraal op de beurs. De speciale tentoonstellingsruimte Materials4Future zal mogelijke oplossingen presenteren om de ecologische voetafdruk van kantoorinrichtingsproducten te verminderen. In samenwerking met toonaangevende bedrijven uit de telecommunicatie- en technologiesector zal het onderwerp slimme hybride kantoortechnologie ook worden belicht met de showcase Inspired Office.

 

Exposanten die zich al hebben aangemeld voor Orgatec zijn: Andreu World, Assmann, Brunner, Calligaris, Carpet Concept, Interface, Interstuhl, Kinnarps, Lapalma, Lintex, Muuto, Palmberg, Sedus, Thonet (zie foto, in 2018 op Orgatec) en Waldmann. De complete lijst, die regelmatig bijgewerkt wordt, is op de website te vinden.



Links

www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.orgatec.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving,hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, @orgatec, #orgatec, #architectureworld, #koelnmesse, #orgatec2022, #AndreuWorld, #Assmann, #Brunner, #Calligaris, #CarpetConcept, #Interface, #Interstuhl, #Kinnarps, #Lapalma, #Lintex, #Muuto, #Palmberg, #Sedus, #Thonet en #Waldmann

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
 
Glue zet zevende editie neer
lees verder
Nieuwe armaturen bij Internova
Internova breidt het assortiment uit met twee nieuwe armaturen. De Alba Wallwasher richt zich op gelijkmatige wandverlichting, terwijl de vernieuwde Diablo HE inzet op een hogere efficiëntie.
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganò. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden