40-jarig jubileum VSW Expeditie

Woensdag 19 oktober 2022

Drie mijlpalen komen samen bij VSW Expeditie, het bedrijf dat al sinds 1982 actief is in het transport van meubelen en instrumenten. In oktober viert VSW Expeditie zijn 40-jarig jubileum, mede-oprichter Willem van der Struik gaat met pensioen en zijn zoon Maarten van der Struik neemt de leiding over.
40-jarig jubileum VSW Expeditie

Toen de werkgever van Willem van der Struik – waar hij ooit als 15-jarige jongste bediende startte – in 1982 failliet ging, besloot Willem samen met drie collega’s voor zichzelf te beginnen. Hij begon met piano- en orgeltransport. In 40 jaar is er bij VSW Expeditie een hoop veranderd en geïnnoveerd, maar de visie is overeind gebleven: de aflevering op het eindadres moet voor de ontvanger een geluksmoment zijn.

 

In 2014 kwam zoon Maarten van der Struik in het bedrijf. Hij richtte zich op de financiën, terwijl Willem zich focuste op commercie en relatiebeheer. Voor deze stap werkte Maarten onder meer al vijf jaar bij een toonaangevend transportbedrijf in de distributietak. Nu neemt hij het over van zijn vader, die wel op de achtergrond aanwezig blijft.

 

Met 35 transporteenheden heeft VSW Expeditie een hoogwaardig distributienetwerk door vrijwel geheel West-Europa. Het bedrijf heeft meer dan 17.000m2 op- en overslag faciliteit. Het transport vindt plaats met eigen wagens en eigen chauffeurs. Inmiddels bestaat het VSW team uit meer dan 90 mensen. Sinds de laatste negen jaar heeft het bedrijf een enorm snelgroeiende B2C-activiteit, met rechtstreekse bezorging rechtstreeks aan de eindconsument.

 

De toekomstvisie van VSW Expeditie blijft volgens het bedrijf ongewijzigd. Die excellente klantbeleving op het bezorgadres bezorgen is wat ze willen blijven doen. Dit alles met de spreekwoordelijke witte handschoen: het toonbeeld van kwaliteit en zorg.



Links

www.vsw.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, kantoor, meubilair, meubel, inrichting, fauteuil, bank, zitbank, zitten, zitje, poef, lounge, loungebank, transport, bezorgen, post, pakket, delivery, afleveren, aflevering, jubileum, overname, opvolging, #vswexpeditie

Gerelateerd nieuws
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
 
Bijzonder project in Nairobi
lees verder
 
Meer exposanten op MOW 2026
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
 
Zu-merken naar Valencia
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden