3C en Nordlux naar DWI

Dinsdag 11 augustus 2020

Steeds meer nieuwe exposanten trekken naar DWI (De Woonindustrie) met de Vakdagen van 13-15 september en 21-22 september in het verschiet. Zo is de 3C Gruppe present en heeft Nordlux een nieuwe vaste stand.
3C en Nordlux naar DWI
3C en Nordlux naar DWI 3C en Nordlux naar DWI 3C en Nordlux naar DWI

Simone Hoogesteger (foto 1; linkedin), accountmanager voor de 3C Gruppe, nodigt retailers uit om langs te komen van maandag 7 september tot en met dinsdag 6 oktober in hun tijdelijke stand in DWI. Ook tijdens de komende Vakdagen is de Duitse private label-fabrikant dus aanwezig om te praten over wat de mogelijkheden van en verschillen tussen de gestoffeerde zitmeubel productiebedrijven Candy en Carina zijn. 3C heeft naast Candy en Carina ook nog en afdeling Contract en produceert onder meer voor Bolia (via Home for Brands), Musterring en Muuto.

De 3C Gruppe, die van 20-24 september tijdens de Möbelmeile thuis in Rheda-Wiedenbrück ook nog een huisshow geeft, zou graag van te voren horen wanneer u komt. Dat kan door de gewenste QR-code (foto 2) te scannen. Het bedrijf heeft een Benelux-kantoor in Eupen.

 

Nordlux is een Deense in- en outdoorverlichtingsfabrikant dat naast Nordlux (foto 3; website) ook de merken Design for the People en Energetic voert. Het wordt in de Benelux vertegenwoordigd door de firma Elektriciteit Paul De Meutter, beter bekend onder de naam DM Lights uit Heist-op-den-Berg. Ruben Lankhorst (foto 4; Linkedin) is de vertegenwoordiger voor Nederland die met Nordlux de Home & Living-afdeling van DWI in Nieuwegein verder versterkt.



Links

www.bolia.com
www.3c-gruppe.de
www.candy-polstermoebel.de
www.carina-polstermoebel.de
www.dewoonindustrie.nl
www.dmlights.nl
www.homeforbrands.com
www.musterring.de
www.muuto.com
www.nordlux.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, accessoires, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, textiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, smart home, afbouw, advies, marketday, marketdayxl, najaarsbeurs vakdagen, moebelmeile, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi, #bolia, #3cgruppe, #candypolstermoebel, #carinapolstermoebel, #dewoonindustrie, #dmlights, #homeforbrands, #moebelmeile, #musterring, #muuto, #nordlux

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe ontwerpen binnen JS Thonet
lees verder
Ekornes benoemt nieuwe ceo
De Noorse meubelfabrikant Ekornes heeft een wisseling in de groepsleiding aangekondigd. Tine Hammernes Leopold treedt terug als ceo en Fredrik Ødegård Nilsen volgt haar op.
lees verder
 
Occony verlaat Zaandam
lees verder
Rolled Lounger in Master Oak
Unilin Panels heeft samen met Phil Procter een nieuwe uitvoering ontwikkeld van de Rolled Lounger. Daarbij vertaalde de ontwerper zijn oorspronkelijke uitvoering in roestvrij staal naar een versie in Unilin Master Oak.
lees verder
Opvouwbare stoel voor projecten
Plank presenteerde de Theo folding chair in Milaan, ontworpen door Matteo Thun en Benedetto Fasciana. De opvouwbare stoel is speciaal ontwikkeld voor de project- en contractmarkt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden