25 Toekomstvisies WoonWerk

Maandag 13 juli 2015

De uitgave “De toekomst van de woonbranche: 25 visies van retailexperts” zal de laatste erfenis van WoonWerk zijn. Gratis verkrijgbaar!
25 Toekomstvisies WoonWerk

Hoe gaat de consument de komende jaren zijn huis inrichten en wat betekent dat voor woonwinkels? WoonWerk vroeg het toonaangevende trendwatchers, retailexperts en kopstukken uit de woonbranche en daarbuiten.

Jan Rotmans, Cor Molenaar, Carl Rhode, Alex Speelman (B&C), Geert-Jan Smits (Flinders), Cok de Rooy (Frozen Fountain), Carin Frijters (Retailtheater) en tal van andere prominente vertegenwoordigers uit de branche geven hun visie op consumententrends, technische ontwikkelingen, marketing en e-commerce.

Het levert uitspraken op als: “Detailhandel draait om details”, “Mensen kopen bij mensen” en “De hele wereld wordt een winkel”. De uitgave kan gratis fysiek op papier worden besteld of direct worden bekeken of gedownload via de onderstaande link. Downloaden kan ook hier.

Zoals reeds eerder gepubliceerd, stopt Woonwerk op 1 augustus en worden de werkzaamheden deels worden overgenomen door Inretail.

 



Links

www.werkeninwonen.nl/bestellen
www.werkeninwonen.nl
www.bece.nl
www.berden.nl
www.cfretailadvies.nl
www.covanderhorst.nl
www.crossmarks.nl
www.flinders.nl
www.frozenfountain.nl
www.habufa.nl
www.inretail.nl
www.qanda.nl
www.theretailexperience.nl
www.woonexpress.nl
www.woonoase.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, retail, architect, toekomst, visie, inretail, woonwerk

Gerelateerd nieuws
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden