1000 en 1 nacht heerlijk slapen

Maandag 12 juni 2023

Met de nieuwe kleuren van dekbedovertrek Olivia van De Witte Lietaer slaap je duizend-en-een-nachten in een prachtig bed.
1000 en 1 nacht heerlijk slapen
1000 en 1 nacht heerlijk slapen 1000 en 1 nacht heerlijk slapen

Het Olivia dekbedovertrek is gemaakt van lichtgewicht katoen-satijn. Deze fijne stof voelt lekker zacht op je huid en valt soepel om je lichaam voor een heerlijke nachtrust. De satijnbinding geeft ook een mooie zijdeglans. Dit zomerseizoen komt Olivia weer met vele nieuwe trendkleuren.

 

Dankzij de warmteregulerende en vochtabsorberende eigenschappen biedt het overtrek een aangename warmte en draagt het bij aan een heerlijk slaapcomfort. Dekbedovertrek Olivia heeft een extra wijde flessenhals en kan daardoor makkelijk over het dekbed worden getrokken.

 

Olivia bedlinnen is verkrijgbaar in meer dan twintig kleuren waarmee je eindeloos kunt combineren. Je creëert elke denkbare ambiance met het kleurenpallet dat is ontworpen om perfect samen te gaan met elk interieur. De kleuren Arctic en Copper toveren je slaapkamer zonder al teveel moeite om een tot een zomers sprookje.

 

De collectie is ook, in vele kleuren, verkrijgbaar als hoeslaken en lakenset. Hou je van harmonious living waarbij je de kleuren van je bedlinnen en badlinnen op elkaar afstemt? Kies dan voor badhanddoekencollectie Ophelia, Stéphanie of Hélène in kleuren die prachtig combineren met het Olivia bedlinnen.

 

Het Olivia bedlinnen uit de Smart Collection van De Witte Lietaer (DWL) is duurzaam en ook nog eens heel betaalbaar.



Links

www.dwl.be

Tags

nieuws, interieur, bedlinnen, slapen, slaapcomfort, kussens, dekbedden, dekbedovertrek, hoeslakens, natuurlijk, satijn, katoen, slaapcomfort, flessenhals, slaapkamer, badlinnen, badlakens, handdoek, collectie, duurzaam, betaalbaar, #dwl, #dewittelietaer, #smartcollection, #olivia

Gerelateerd nieuws
Keukeneiland blijft populair
[Sponsored artikel] - Een keukeneiland blijft populair bij de Nederlandse consument. Er is een groeiende vraag naar open opstellingen met centrale kookeilanden waarbij de keuken fungeert als centrale ontmoetingsplek.
lees verder
 
Idd keert terug in 2026
lees verder
Nieuwe directeur VME
Hanneke van Meeteren is per 1 januari benoemd als nieuwe directeur van VME Nederland. Zij wordt onderdeel van een versterkt directieteam van de inkooporganisatie.
lees verder
 
Imm zet nieuwe koers in
lees verder
Valentijnsnacht in woonboulevard
Op Valentijnsdag gebeurt er iets bijzonders in Woonmall Alexandrium in Rotterdam: vier stellen blijven er een nacht slapen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden