Meubelbeurs Brussel rapport

Donderdag 06 november 2014

De bezoekersaantallen zijn nog niet binnen, maar over de sfeer kunnen we wel al iets vertellen. Ook over het aanbod. De aankleding. De trends. En daarmee scoort de Meubelbeurs Brussel een keurig rapportcijfer.
Meubelbeurs Brussel rapport
Meubelbeurs Brussel rapport Meubelbeurs Brussel rapport Meubelbeurs Brussel rapport Meubelbeurs Brussel rapport

Een eerste sfeerimpressie van Meubelbeurs Brussel 2014

 

De afgelopen dagen vond van zondag 2 tot en met woensdag 5 november de jaarlijkse Meubelbeurs Brussel plaats. In het imposante Expo Heysel waren maar liefst zeven volle hallen gevuld met een keur aan middelgrote en grote stands van veel internationale merken die ieder jaar weer terugkeren naar Brussel. Waarom? Omdat de continuïteit het sterke punt van deze beurs is; de deelnemers weten wat de beurs hen biedt, de bezoeker weet wat hij kan verwachten. De exposant wacht met de presentatie van nieuwe concepten op dit moment, en de bezoeker gebruikt dit moment voor zijn aankopen. En dat is goed voor beide partijen én voor de beursorganisatie.

 

Segmentering

Zo stond er ook dit jaar weer een sterke vertegenwoordiging van Belgische, Nederlandse maar ook heel veel andere grote internationale meubelmerken zeer duidelijk gesegmenteerd; een ander sterk punt van de beurs. 'We proberen ieder jaar een accent te verleggen', aldus Els van Pelt, directeur van de beurs. 'Zo zijn we ooit begonnen met Brussels by Night en zo zijn we nu ook bezig met de Kidscorner.' Wat ook opvalt aan de beurs, is de gastvrijheid en de prettige sfeer. En of de bezoekersaantallen nu hoger of lager dan verwacht zijn, veel standhouders zijn in ieder geval tevreden over de kwaliteit van de bezoekers. Meer nieuws over de beurs volgt in het verslag in de januari-editie van Vaktijdschrift Ons Huis.



Links

www.meubelbeurs.be
www.schuifkunst.nl
www.nouvion.nl

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, meubel, meubelen, wonen, interieur, jeugdkamer, slaapcomfort, Brussels by Night

Gerelateerd nieuws
 
Calia Italia Milaan preview
lees verder
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
 
Aplomb krijgt wandvariant
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden