Zwevend Carpe Diem Bed

Dinsdag 20 november 2018

Het Zweedse merk Carpe Diem Beds presenteerde onlangs een nieuw bed dat lijkt te zweven: de Vindö.
Zwevend Carpe Diem Bed

Carpe Diem Beds, een label van Hilding Anders, introduceert het naar eigen zeggen 'meest innovatieve bed ooit.' In lijn met de nieuwe slogan van het merk ‘Let the night set you free’, wil het merk 'het gevoel van vrijheid en futurisme vangen in combinatie met de ultieme vorm van comfort en technologie.'

De Vindö is een instelbaar bed met een ingebouwde massagefunctie. Het bed heeft geen traditionele poten maar een centrale zuilenconstructie met een vloerelement onder een aangrenzend karpet. Door deze constructie wekt het Vindö bed de illusie te zweven. Het bed is bekleed met de stof Zaragoza van Designers Guild.

Het bed is uitgerust met een nachtlampje onder het bed, dat op verschillende plaatsen kan worden gemonteerd. Positie, verlichting en massagefuncties van de Vindö zijn met een app te bedienen, zelfs met spraakbesturing. Daarnaast beschikt dit nieuwe bed over een vibratiemassage, automatische nek- en lendensteun en instelbare hoofd- en voetensteunen.

 



Links

www.designersguild.com
www.carpediembeds.com/nl
www.hildinganders.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, meubel, wonen, design, meubilair, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, hoofdbord, projectinrichting, bed, boxspring, slaap, #hildinganders, #carpediembeds, #designersguild

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden