Zwanger in Beter Bed

Donderdag 27 augustus 2020

Lieke van Lexmond en Waldemar Torenstra spelen de hoofdrol in de nieuwe 'feel good'-film Zwanger & Co. Beter Bed is hierin ook te vinden.
Zwanger in Beter Bed

De opnames van de film Zwanger & Co. van producent Nijenhuis & Co gaan in september van start en de film verschijnt volgend najaar in de bioscoop. Beter Bed is te zien in een aantal scènes in de film en hun klanten maken onder andere kans om met een figurantenrol hun debuut te maken op het witte doek. Ook is er een kans om kaarten te winnen om de première bij te wonen en een meet- en greet met de cast, waardonder Lieke van Lexmond en Waldemar Torenstra, te hebben.
 
In de nieuwe speelfilm draait alles om familie en familie-uitbreiding. Wat je moet doen om een goede ouder te zijn wordt op een grappige en vooral herkenbare manier vertelt. Slaapspecialist Beter Bed komt in een aantal scènes voor waar alles draait om de gezinsuitbreiding van een jong stel dat in een nieuwbouwwijk komt te wonen.

'In de film zijn juist die humoristische en herkenbare slaapkamermomenten te zien. Dit sluit heel goed aan bij onze inzichten over de nieuwe slaapkamer van Nederland, waarin het gaat over meer dan slapen alleen.' zegt Perijn Hoefsloot, directeur customer experience & marketing bij Beter Bed. Deze samenwerking past ook goed bij de Beter Bed-marketingcampagne ‘de nieuwe slaapkamer van Nederland'.
 



Links

www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, verkoop, overname, zwanger & co, film, speelfilm, #liekevanlexmond, #waldemartorenstra, #beterbed, #beterbedholding

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden