Zwaartafelen bij Max Verstappen

Maandag 20 mei 2019

Tijdens de Jumbo Racedagen op Circuit Zandvoort dit weekend kreeg Max Verstappen een zeer bijzonder kunstwerk uitgereikt: een handgemaakte tafel van Zwaartafelen.
Zwaartafelen bij Max Verstappen
Zwaartafelen bij Max Verstappen Zwaartafelen bij Max Verstappen

Zwaartafelen uit Amersfoort, eerder al in het nieuws met een picknicktafel van 800 kg, had een zeer bijzonder kunstwerk gemaakt waar in het massief houten tafelbad diverse bijzondere afbeeldingen zijn uitgehakt. De bekende formule 1 coureur Max Verstappen (foto 1 links) ontving de tafel van van directeur Aart van Meerveld, als dank voor zijn inspanningen voor de Stichting Zorgeloos Kind.

In het robuuste suarhouten tafelblad zijn de huidige Formule 1-auto en de logo’s van zijn raceteam Red Bull en persoonlijke sponsor Jumbo uitgehakt. Ook is de bekende Red Bull Ring in Oostenrijk afgebeeld, het racecircuit waar hij vorig jaar zijn eerste Formule 1 overwinning van dat seizoen behaalde. De uitgehakte en gegutste afbeeldingen zijn vervolgens overgoten met meerdere lagen epoxy, met als resultaat een spiegelglad, transparant tafelblad dat tenslotte op een zwartstalen onderstel is bevestigd.

Frank van Reij (foto 1, tweede van rechts), directeur en eigenaar van Zwaartafelen is zijn hele leven al Formule 1-gek en is niet alleen heel trots de tafel te hebben mogen maken maar ook op het eindresultaat. Hij hoopt dat de tafel bij Max thuis komt te staan.

 

Zie ook de video (3:27).



Links

www.stichtingzorgelooskind.nl
www.zwaartafelen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, residentieel, kantoor, hospitality, meubel, tafel, stoel, bank, buiten, outdoor, tuin, terras, zandvoort, circuit, jumbo, #zwaartafelen, #maxverstappen, #formule1, #redbull, #stichtingzorgelooskind, #zorgelooskind, #jumbo, #hallojumbo, #jumbosupermarkten

Gerelateerd nieuws
Sterke stijging prijs koopwoningen
Een koopwoning in Nederland kostte in 2025 gemiddeld € 480.000, een stijging van ruim € 29.000 ten opzichte het jaar ervoor. Zo medlt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Webinar met Lidewij Edelkoort
Het Trendinstituut organiseert op dinsdag 11 maart een webinar met trendforecaster Lidewij Edelkoort. Tijdens de online sessie blikt ze terug op actuele maatschappelijke ontwikkelingen en geeft een vooruitblik op verschuivingen binnen wonen, interieur en design.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden