Zwaailampen van Karman

Woensdag 14 maart 2018

De Italiaanse verlichtingsfabrikant Karman heeft een nieuwe 'blue tiffany'-versie van de zwaailamp Ceraunavolta voor de Light & Building beurs op stapel staan.
Zwaailampen van Karman
Zwaailampen van Karman Zwaailampen van Karman

De nieuwe blauwe tiffany-versie van de zwaai-, slinger- of hanglamp Ceraunavolta ('Once upon a time' in het Italiaans) ziet eruit als een 'glanzend koor van kleine belletjes' of een 'romantische lentebloesem boeket', aldus Karman. Het ontwerp is van Matteo Ugolini en Edmondo Testaguzza.


De lamp is te verkrijgen in drie meervoudige composities van 12, 17 of 22 elementen (diameter 45, 55 respectievelijk 60 cm). Elke kap, in blauw tiffany transparant of mat wit glas met wit metalen kop, heeft zijn eigen vorm en decoratie.

Al eerder kondigde Karman een bijzondere gorilla-lamp aan. In België is Karman nu verkrijgbaar via Tine en co, Martine Struyvelt, in Nederland via importeur RC Licht uit Zaltbommel. De Light+Building beurs wordt van 18-23 maart 2018 gehouden in Frankfurt.




Links

www.karmanitalia.it
www.light-building.messefrankfurt.com
www.martinestruyvelt.be
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl
www.rclicht.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, #karman, #lightbuilding

Gerelateerd nieuws
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden