Zuzunaga in meubelen

Vrijdag 29 juli 2016

Het Spaans-Britse ‘pixel’- label Zuzunaga brengt zijn eerste eigen meubel- en verlichtingscollectie uit: Inca.
Zuzunaga in meubelen
Zuzunaga in meubelen

Christian Zuzunaga (1978, foto 1), zoon van een Catalaanse moeder en vader uit Peru, is vooral geïnspireerd door de symboliek van het indianenvolk dat rondom hun hoofdstad Cuzco in het huidige Peru leefde. Het patroon in zijn ontwerpen doet denken aan de bekende stenen muren van Machu Picchu. De kleurnuances van de collecties bewegen zich van expressief rood, naar aards bruin tot klassieke zwart- en grijstonen. Hiermee ontwierp hij verschillende textielproducten (plaids, kussens, handdoeken, accessoires) en recent ook meubelen.

Deze meubelcollecte (foto 2) bestaat uit zitmeubels (fauteuil Inca wordt voor € 2.777 in de eigen webshop online verkocht), verlichting (vloerlamp € 301) en tafels (side table € 742) met uitzonderlijke Zuid-Amerikaanse flair en nieuwe versies van de onmiskenbare Zuzunaga-pixel.

 

Agent in de Benelux is Zu uit Gors-Opleeuw.



Links

www.cristianzuzunaga.com
www.z-u.be
www.zuzunaga.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, tafel, zitmeubel, bijzettafel, salontafel, stoel, fauteuil, dressoir, lamp, hanglamp, vloerlamp, verlichting, bank, sofa, zitmeubel, lounge, ontwerp, design.

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
 
Aplomb krijgt wandvariant
lees verder
 
Kleine schatten
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden