Zumi noviteiten tijdens Architect@Work

Woensdag 15 mei 2019

De Belgische verlichtingsfabrikant Zumi Light & Acoustics toonde tijdens Architect@Work verschillende nieuwe producten.
Zumi noviteiten tijdens Architect@Work
Zumi noviteiten tijdens Architect@Work Zumi noviteiten tijdens Architect@Work Zumi noviteiten tijdens Architect@Work Zumi noviteiten tijdens Architect@Work

Zumi verlichting is geschikt voor zowel residentiele als professionele toepassing. De rode draad voor het bedrijf zijn technologie en innovatie. De nieuwe Tubb lijn heeft een tijdloos, cilindrisch design. De hanglamp Tubb Silenti (foto 2) heeft een akoestische schijf, die gemaakt is van 100% natuurlijke wol en verkrijgbaar is in 59 kleuren. De Tubb zelf is er in wit, zwart, grijs, goud of bos. In lichtkleur kan worden ingesteld, van 2400 tot 5000 Kelvin.

 

Eén van de successen van Zumi is de PLK spot. De mogelijkheden van deze lamp zijn nog verder uitgebreid, met verschillende applicaties voor inbouw, opbouw, tracklight en als pendel. Er is nu ook een elegant vloermodel (foto 3) beschikbaar met een marmeren voet, in Bianco Carrara (wit) en Nero Marquina (zwart). Naast de bestaande kleuren, wit en zwart, is de PLK nu ook beschikbaar in goud, brons, forest en grijs.

 

Akoestiek is een meerwaarde binnen het productengamma van Zumi. Zo maakt het bedrijf verticaal en horizontaal hangende akoestische panelen op maat (foto 1). Volgens het bedrijf is er steeds meer vraag naar akoestische panelen met en zonder verlichting. Daarom introduceerde het bedrijf tijdens Architect@work twee standaard panelen, van 600x600mm en 600x400mm (foto 4), die ook als pendel beschikbaar zijn. Er is een keuze uit drie afwerkingen: met Ntgrate (geweven vinyl) in twee kleuren, HPL van Abet Laminati, of vilt.



Links

www.kortrijkxpo.be
www.zumi.be
www.architectatwork.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, licht, verlichting, lamp, hanglamp, led, design, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, kantoor, kantoorfaciliteit, werkplek, werkomgeving, hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, tentoonstelling, architect, binnenhuisarchitect, project, @atw_intl, #atwnl, #zumi

Gerelateerd nieuws
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden