Zumi noviteiten tijdens Architect@Work

Woensdag 15 mei 2019

De Belgische verlichtingsfabrikant Zumi Light & Acoustics toonde tijdens Architect@Work verschillende nieuwe producten.
Zumi noviteiten tijdens Architect@Work
Zumi noviteiten tijdens Architect@Work Zumi noviteiten tijdens Architect@Work Zumi noviteiten tijdens Architect@Work Zumi noviteiten tijdens Architect@Work

Zumi verlichting is geschikt voor zowel residentiele als professionele toepassing. De rode draad voor het bedrijf zijn technologie en innovatie. De nieuwe Tubb lijn heeft een tijdloos, cilindrisch design. De hanglamp Tubb Silenti (foto 2) heeft een akoestische schijf, die gemaakt is van 100% natuurlijke wol en verkrijgbaar is in 59 kleuren. De Tubb zelf is er in wit, zwart, grijs, goud of bos. In lichtkleur kan worden ingesteld, van 2400 tot 5000 Kelvin.

 

Eén van de successen van Zumi is de PLK spot. De mogelijkheden van deze lamp zijn nog verder uitgebreid, met verschillende applicaties voor inbouw, opbouw, tracklight en als pendel. Er is nu ook een elegant vloermodel (foto 3) beschikbaar met een marmeren voet, in Bianco Carrara (wit) en Nero Marquina (zwart). Naast de bestaande kleuren, wit en zwart, is de PLK nu ook beschikbaar in goud, brons, forest en grijs.

 

Akoestiek is een meerwaarde binnen het productengamma van Zumi. Zo maakt het bedrijf verticaal en horizontaal hangende akoestische panelen op maat (foto 1). Volgens het bedrijf is er steeds meer vraag naar akoestische panelen met en zonder verlichting. Daarom introduceerde het bedrijf tijdens Architect@work twee standaard panelen, van 600x600mm en 600x400mm (foto 4), die ook als pendel beschikbaar zijn. Er is een keuze uit drie afwerkingen: met Ntgrate (geweven vinyl) in twee kleuren, HPL van Abet Laminati, of vilt.



Links

www.kortrijkxpo.be
www.zumi.be
www.architectatwork.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, licht, verlichting, lamp, hanglamp, led, design, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, kantoor, kantoorfaciliteit, werkplek, werkomgeving, hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, tentoonstelling, architect, binnenhuisarchitect, project, @atw_intl, #atwnl, #zumi

Gerelateerd nieuws
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
Outdoor living in trek op Spoga+gafa
Spoga+gafa 2026 (22–24 juni in Keulen) meldt sterke vraag naar het segment Living, met name binnen de sectoren Outdoor Decoration en Furniture. Hiervoor hebben zich veel exposanten aangemeld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden