Zuiver wil webshops openen

Maandag 22 november 2021

Zuiver streeft ernaar om in de toekomst voor alle merken een webshop te openen. Dit zegt managing director Pieter Hogenhout in een interview met Retailtrends.
Zuiver wil webshops openen

Het Nederlandse bedrijf voert de labels Zuiver, Bold Monkey, Dutchbone en Banne. Alleen de producten van Bold Monkey zijn tot nu toe via een webshop te koop. Dit wil Zuiver veranderen, omdat het zijn klanten via zoveel mogelijk kanalen wil bedienen.

 

Zuiver geeft aan op de korte termijn geen fysieke brandstores te willen openen, maar zich te richten op de bestaande samenwerking met de dealers. Verder zegt Zuiver in het interview zich te willen richten op internationale groei, voornamelijk in Duitsland, maar ook de Verenigde Staten is in beeld bij het interieurmerk uit Westzaan.



Links

www.zuiver.com
www.boldmonkey.com
www.dutchbone.com
www.banne.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, verlichting, woonaccessoire, webshop, #zuiver, #Dutchbone, #boldmonkey, #banne

Gerelateerd nieuws
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Consument in juni 2026 nog erg negatief
lees verder
Behoud personeelskorting
Diverse brancheorganisaties pleiten bij de Nederlandse regering om de regeling voor personeelskorting niet te schrappen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden