Zuiver nieuw onderkomen

Donderdag 20 december 2018

Van Rak 20 naar Schoot 2: Zuiver opent een nieuw hoofdkantoor binnen Westzaan dat vier keer zo groot is dan de vorige.
Zuiver nieuw onderkomen
Zuiver nieuw onderkomen

Zuiver is 20 jaar geleden opgericht door de jeugdvrienden Richard Halberstadt, Caroline van Velze, Jaap Landsaat en Arjen Lubbes (Foto 1 v.l.n.r.). Alle vier geboren en getogen in de Zaanstreek. Na ervaring opgedaan te hebben in het ontwerpen, inkopen en verkopen van meubilair werd in 2011 het merk Zuiver opgericht en in 2014 het tweede merk Dutchbone.

Nu hebben ze een nieuw hoofdkantoor (Foto 2, bouwbedrijf Aan de Stegge, Twello) in Westzaan dat in minder dan één jaar tijd is gebouwd: een vier verdiepingen tellend bedrijfsgebouw van 5.000m2 gebouwd wat uitkijkt over het Noordzeekanaal. Met als eyecatcher de skyline van ‘Zaanse huisjes’ als daklandschap, een ontwerp van Nunc Architecten te Zaandam.

Naast kantoorruimte huisvest het pand verschillende sfeervol ingerichte showrooms, ontwerpstudio’s, een eigen fotostudio, bedrijfsrestaurant, sportruimte voor werknemers en een magazijn. Op dit moment wordt een derde van de eigen energiebehoefte van het gebouw opgewekt via zonnepanelen – in de nabije toekomst zal dit 100% zijn, zo stelt het bedrijf.
 
Caroline van Velze, Creatief Directeur: 'De laatste jaren is Zuiver in alle opzichten exponentieel gegroeid. De totale omzet is in amper 10 jaar tijd vertienvoudigd. Onze producten worden vandaag de dag in meer dan 70 landen verkocht.' In januari is Zuiver weer deelnemer aan de Imm Cologne.

 



Links

www.adst.nl
www.imm-cologne.com
www.nunc.nl
www.zuiver.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, #zuiver, #dutchbone, #adst, #aandesteggetwello

Gerelateerd nieuws
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
 
Freistil toont heruitgave bank
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden