Zo scheef als de toren van Pisa

Dinsdag 28 april 2015

Tacchini-nieuws van de Salone del Mobile: onder meer een scheve fauteuil van de Zweedse ontwerpstudio Claesson Koivisto Rune.
Zo scheef als de toren van Pisa
Zo scheef als de toren van Pisa Zo scheef als de toren van Pisa Zo scheef als de toren van Pisa Zo scheef als de toren van Pisa Zo scheef als de toren van Pisa

Sesann, KellyH+W, KellyC, Nebula, Dot


De Italiaanse fabrikant brengt deze fauteuil met een heel verhaal over lichaamsbouw en visuele vormen, maar de Pisa staat, net als de toren, gewoon wat scheef; wat goed moet zitten. Hij is vooral ontworpen voor openbare ruimten, kantoren en hotels. De gestoffeerde fauteuil is vrij compact en daardoor ook geschikt voor smalle ruimtes.

Meer Tacchini-nieuws tonen we hierbij ook nog. Van dezelfde designstudio is stoeltje KellyC met vooral opvallend de twee verschillende typen gekleurd hout in de zitting en rug, de KellyH en bijpassende tafel KellyW, de fauteuil Dot van Patrick Norguet, kamerscherm Nebula van Pearson Lloyd en tenslotte het zitmeubel Sesann van Gianfranco Frattini.



Links

www.tacchini.it

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, kantoor, hotel, meubelen, zitmeubelen, fauteuil, bank, stoel, scherm, woonkamer

Gerelateerd nieuws
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden