Zeecontainers op Intirio?

Vrijdag 11 december 2015

Een bijzondere ontvangst krijgen bezoekers aan de woningtextielbeurs Intirio in Gent: via zes 'interactieve' zeecontainers.
Zeecontainers op Intirio?

Het gaat om The Future of Shopping oftewel de winkel van de toekomst: in de zeecontainers worden vernieuwende retail concepten en technologie getoond. Ook zijn er mogelijkheden om nieuwe tools en technologieën zelf uit te testen.

De manier waarop op internet klanten producten ontdekken en kopen verandert. Toch blijkt dat ook online winkels een fysieke showroom kunnen gebruiken om de digitale ervaring tastbaar te maken. De ‘traditionele’ retailer daarentegen moet 24/7 online bereikbaar zijn. ‘Physical’ en ‘digital’ smelten samen, Phygital Retail is een feit.

De items:
- Volg de consument van thuis tot aan de kassa.
- Maak kennis met de mogelijkheden van interactieve etalages en 'digital signage'.
- Speel in op de zintuigen van klanten met geur-, kleur- en muziekmarketing.
- Vergroot klantentrouw door nieuwe connectiviteit-toepassingen.
- Hoe wordt de winkelruimte aangenamer.
- Betalingen regelen zonder een fysieke kassa.

Samen met Unizo, RetailDetail en andere partners, wil Intirio met dit initiatief zo veel mogelijk informatie bezorgen over de ‘nieuwe consument’.

Exposantenoverzicht

 

Toegangskaarten

Data en tijden:
zo 31 jan 2016     9:30 > 18:30
ma 1 feb 2016     9:30 > 18:30
di 2 feb 2016     9:30 > 18:30
wo 3 feb 2016     9:30 > 17:00



Links

www.intirio.be
www.textirama.be
www.unizo.be
www.retaildetail.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, Intirio, tafel, tafelmode, tafellinnen, tafelkleed, bed, bedtextiel, bedmode, overtrek, hoes, meubelstof, gordijn, wandbekleding, textielbeurs, vloer, tapijt, lvt, pvc, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, trend

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder
Veelzijdige VT-Wonen-collecties
Forbo Flooring heeft recent de nieuwe Marmoleum en Novilon VT-Wonen collecties gepresenteerd, die in samenwerking met de designers van het woonblad tot stand zijn gekomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden