Xenos opent webwinkel

Maandag 30 maart 2015

Xenos heeft een webwinkel geopend. Vanaf vandaag is het voor consumenten mogelijk om online ruim tweeduizend producten aan te schaffen in assortimenten als 'Wonen en sfeer', 'Tafelen' en 'Huishouden'.
Xenos opent webwinkel

Klanten kunnen hun orders thuis laten bezorgen of afhalen in een van de tweehonderd Xenos-filialen. ‘We bieden klanten maximale keuze in hoe, waar en wanneer ze bij ons winkelen met onze nieuwe webshop met thuisbezorging en afhaalpunten in meer dan 200 filialen hebben. En dat is 24/7 omnichannel’, aldus Hugo de Bie, algemeen directeur van Xenos.

 

Xenos vraagt voor de thuisbezorging van orders onder de 30 euro een vergoeding van 2,99 euro. Boven dit bestelbedrag is de verzending gratis, net als de keuze voor click & collect. PostNL is als verzendpartner betrokken bij de e-commerce activiteiten van de Blokker Holding-dochter. De producten worden verstuurd vanuit een eigen e-fulfilmentcentrum in Waalwijk. Alle bestellingen kunnen worden aangevuld met gratis cadeaupapier.

 

E-commerce is niet helemaal nieuw voor Xenos; op Xenos.nl was al enige tijd een link naar een posterwebshop te vinden. Ook startte de keten met andere derde partijen met de online verkoop van gedrukte kleding en een wenskaartenservice.

 

Bron: Twinkle



Links

www.xenos.nl
www.twinklemagazine.nl

Tags

wonen, interieur, meubel, raamdecoratie, raambekleding, gordijn, woonaccessoire, woondecoratie

Gerelateerd nieuws
 
Lichtsculpturen op grote schaal
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden