NK Woningstofferen in Gorinchem

Maandag 30 maart 2015

Vandaag begint de Vakbeurs Parket & Woninginrichter in Gorinchem. Vast onderdeel van deze beurs is het Nationaal Kampioenschap Woningstofferen.
NK Woningstofferen in Gorinchem

Vandaag en morgen nemen woningstoffeerders het tegen elkaar op. Ze moeten twee opdrachten uitvoeren: een trap bekleden met linoleum en tapijt en een PVC-vloer installeren met inlays. Dinsdag is de prijsuitreiking van het festijn, om 20.00 uur in de Actie-arena van de Evenementenhal.



Links

www.werkeninwonen.nl/nkw
www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/249/vakdagen-parket-en-woninginrichter-2015

Tags

parket, woninginrichter, woningstofferen, woningstoffeerder, linoleum, tapijt, pvc, inlay, evenementenhal, gorinchem

Gerelateerd nieuws
 
Inspiratie vanuit natuur en heelal
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Coretec in tv-programma
Coretec neemt opnieuw deel aan 'De Grote Huisverbouwing', hét programma waarin deelnemers hun woning uit handen geven voor een echte make-over. Vanaf 25 oktober is het gloednieuwe seizoen te volgen op SBS6.
lees verder
Veel nieuws Coretec
Coretec kon op heel wat belangstelling rekenen met de presentatie van talrijke nieuwigheden tijdens het vakevent Incoda in Gorinchem.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden