Wordt u Samsung dealer?

Donderdag 25 februari 2016

Het bekende merk Samsung heeft iets nieuws: een TV met een ingebouwd designmeubel. Of andersom. En wordt al door zeven Nederlandse interieurwinkels verkocht!
Wordt u Samsung dealer?
Wordt u Samsung dealer? Wordt u Samsung dealer?

Het gaat om de Samsung Serif TV, een designmeubel met ingebouwde TV. Ontworpen door het designduo Ronan & Erwan Bouroullec. Het ontwerp breekt met de trend van steeds dunner wordende TV’s en heeft vanaf de zijkant een elegante “I”-vorm. Zo kan de TV op zijn eigen basis staan. Ook is het mogelijk om deze op ‘pootjes’ elders in de kamer te plaatsen.

Tonnie van Schijndel, Marketing Manager TV & Audio bij Samsung Nederland: "In elk aspect van de Samsung Serif TV zie je het ambachtelijke van meubeldesign en geavanceerde technologie samenkomen. Het project is echt een samensmelting van de passies van Samsung en de Bouroullecs.”

Behalve de vorm behelst het ook een technisch ontwerp. De Samsung Serif TV heeft namelijk ook een 'curtain mode': een speciale variant op de stand-by modus, die abstract beeld toont gebaseerd op live TV beelden. De achterkant van de televisie is bedekt met een stoffen patroon in de kleur van het toestel (ivoorwit, donkerblauw of rood).

Er zijn drie formaten: Mini (24 inch, € 699), Medium (32 inch, € 999) en de reguliere (40 inch, € 1.499). Online te bestellen via www.seriftv.com en op dit moment verkrijgbaar bij Mas Interieur, Van Tellingen, O42, Hoefsloot, Daamen Interieur, Just Haasnoot en Homestede.

 



Links

www.seriftv.com
www.samsung.com/nl/serif-tv/
www.daameninterieur.nl
www.homestede.nl
www.justhaasnoot.nl
www.masinterieur.nl
www.o42interieur.nl
www.piethoefsloot.nl
www.vantellingen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, hotel, meubel, zitmeubel, fauteuil, bank, woonkamer, TV-meubel, design

Gerelateerd nieuws
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Circulaire ontwerpwedstrijd Incoda
Tijdens het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) afgelopen zondag tot dinsdag werden er duurzame ciculaire producten getoond en door een jury beoordeeld. Erperium werd de winnaar met Cliff Refine!
lees verder
Idd Cologne 2025: designstad Keulen
Met Idd Cologne heeft de internationale interieurbranche er dit najaar een nieuw evenement bij. Van 26 tot en met 29 oktober verandert Keulen in een open podium voor hedendaags interieurdesign, verspreid over circa 25 locaties in de stad.
lees verder
 
Omzetgroei Jysk
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden