Woonindustrie nieuws deel 2

Maandag 05 april 2021

De lente begint goed met de Voorjaarsvakdagen van De Woonindustrie op 12 en 13 april en van 18-20 april. Opnieuw stellen wij enkele nieuwkomers voor en delen nieuws van de exposanten.
Woonindustrie nieuws deel 2
Woonindustrie nieuws deel 2 Woonindustrie nieuws deel 2

Natuurlijk introduceerde Interieurjournaal eerder al nieuwe exposanten. Tijdens de Voorjaarsvakdagen kunnen bezoekers de nieuwste merken, showrooms en collecties ontdekken via de noviteitenroute van DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein. Deze route loopt langs alle noviteiten op het gebied van meubelen, smartliving, verlichting, accessoires, vloer- en wandbekleding, design, textiel en slapen. De route staat aangegeven op een plattegrond die bij binnenkomst uitgedeeld wordt.

 

Eén van de nieuwe exposanten is Cforms. Dit agentuur heeft vijf verschillende accessoire merken in zijn porfolio; Kosta Boda, Orrefors, Borowski, Sklo en Born in Sweden. De rode lijn in het aanbod is volgens het bedrijf de passie voor glaskunst en Scandinavisch design. Borowski maakt bijzondere, kunstzinnige objecten van glas (foto 1). Voor de hedendaagse productie worden alle bekende technieken voor de verwerking van warm en koud glas gebruikt. Dit is volgens Cforms uniek in de wereld.

 

Ook de Oostenrijkse fabrikant Ada Möbel is nieuw. Dit bedrijf promoot in het kader van pasen de eetkamer als een populaire ontmoetingsplaats voor het gezin, om te eten en samen te komen (foto 2: eetgroep Preston). De gestoffeerde stoelen bieden volgens het bedrijf uitstekend zitcomfort en uitstekende luchtcirculatie. De tafel heeft een massief houten blad, gedragen door een buisvormig onderstel. Naast stof werkt Ada ook veel met hoogwaardig Italiaans leer. Behalve meubelen maakt de fabrikant ook bedden, boxsprings en matrassen, waaronder een collectie exclusieve houten bedden (foto 3).

 

Naast nieuwkomers zijn er ook verhuizingen en bedrijven die hun contract verlengd hebben. Zo heeft BKS (Brouwers Kwaliteitsmeubelen) een grotere showroom gekregen (van 100 naar 180 m2). BKS richt zich overigens steeds meer op maatwerk. Elke meubel wordt ordergestuurd geproduceerd. Op de collectie Sheffield na produceert BKS nu alleen nog gestandaardiseerd maatwerk. Passe Partout, Haans Lifestyle, Desso Tarkett, DTP Interiors, Beka, Swissflex (Recticel Bedding), Nordal, Roewa en Selecta van Rössle & Wanner (via JWR), Silkeborg, Qazqa, Lucide en Nix Design hebben hun contract bij DWI verlengd.

 

Voor de Voorjaarsvakdagen is aanmelding verplicht, dit kan voor meerdere timeslots. DWI biedt gratis koffie, thee en frisdranken met versnaperingen aan, een lunch en op de maandagavond 19 april een warme maaltijd.

 

Maandag 12 april:  10.00 - 18.00 uur

Dinsdag 13 april:    10.00 - 18.00 uur

-

Zondag 18 april:     10.00 - 17.00 uur

Maandag 19 april:  10.00 - 20.00 uur

Dinsdag 20 april:    10.00 - 18.00 uur (ook de Interieurprofessionaldag door BNS Crisp)

 



Links

www.ada.at
www.borninsweden.se
www.borowski-glass.com
www.bks-holland.com
www.bnscrisp.nl
www.cforms.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.kostaboda.com
www.orrefors.com
www.sklo.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, accessoires, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, textiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, smart home, afbouw, advies, marketday, marketdayxl, voorjaarsbeurs, voorjaarsvakdagen, vakdagen, #interieurprofessionaldag, #woonindustrie, #dwi, #adamoebel, #borninsweden, #borowski, #bksholland, #bnscrisp, #cforms, #dewoonindustrie, #kostaboda, #orrefors, #sklo

Gerelateerd nieuws
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden