Wonen&Co weer in voorjaar

Vrijdag 13 januari 2023

Na een eenmalige najaarseditie vanwege corona is Wonen&Co terug in het voorjaar. Op 9, 10, 11 en 12 maart maakt de consumentenbeurs haar comeback in MartiniPlaza Groningen.
Wonen&Co weer in voorjaar

De beurs ontvangt jaarlijks duizenden woonconsumenten en verbindt deze met zo’n 200 specialisten uit de branche. Jaarlijks kiest Wonen&Co een thema, dat als een rode draad voor het evenement fungeert. Dit jaar is gekozen voor ‘Play’, dat verwijst naar een interieur zonder regels. Alleen eigen smaak geldt volgens de organisatie, dat uitnodigt tot het spelen met kleuren, lijnen, materialen, vormen en ideeën. Een huis als speeltuin.

 

De woonbeurs inspireert met de nieuwste trends. De trends zijn dit jaar vooral exotisch, esthetisch en elegant. We gaan maximaal met kleuren, meubels, accessoires en prints, volgens Wonen&Co. Op de Playground is een trendpresentatie te vinden, een nieuw initiatief van de beurs. Hier werken meerdere creatieven en regionaal talent samen. Het Adviescafé en de Trendclub met gratis presentaties keren beide terug op Wonen&Co, net als de Straat der Favorieten, waar kan worden gewinkeld. In een extra hal toont Wonen&Co de nieuwste primeurs op het gebied van Hollands design.

 

Wonen&Co gaat van start met een speciale premièreavond. Deze avond is exclusief op uitnodiging voor klanten, vrienden en relaties van de standhouders. Daarnaast zijn een beperkt aantal kaarten verkrijgbaar in de voorverkoop.

 

Wonen&Co, MartiniPlaza Groningen
Donderdag 9 maart: 18.00 – 22.00 uur
Vrijdag 10 maart: 13.00 – 22.00 uur
Zaterdag 11 en zondag 12 maart: 10.00 – 18.00 uur



Links

www.wonenenco.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, #wonenenco, #wonenco

Gerelateerd nieuws
Inflatie wordt lager
In januari 2026 waren consumentengoederen en -diensten in Nederland 2,4% duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden