Winst voor Ikea

Woensdag 28 januari 2015

Ikea Group meldt in het vandaag verschenen Jaaroverzicht van het financiële jaar 2014 een nettowinst van € 3,3 miljard. De sterkste groei vond plaats in China en Noord-Amerika, terwijl de Europese markten de weg omhoog weer hebben gevonden, aldus het bedrijf.
Winst voor Ikea

Vergeleken met vorig jaar is de totale omzet van Ikea Group in het financiële jaar 2014 gestegen met 5,9% tot € 28,7 miljard (omzetgroei gecorrigeerd voor wisselkoerseffecten). Inclusief de huuropbrengsten van winkelcentra zijn de totale inkomsten met 2,8% gestegen tot € 29,3 miljard. In vrijwel alle markten wist Ikea Group haar aandeel te vergroten. Duitsland, de VS, Frankrijk, Rusland en Groot-Brittannië zijn de grootste markten. Afgelopen jaar heeft Ikea Group haar eerste winkel in Kroatië geopend. 

 

Het financiële jaar van Ikea Group loopt van 1 september tot 31 augustus.



Links

www.ikea.nl

Tags

wonen, interieur, meubel, accessoire, decoratie, interieurtextiel, vloer, verlichting

Gerelateerd nieuws
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Coretec hoofdsponsor BCO
Core­tec wordt nieu­we hoofd­spon­sor van basketbalvereniging BC Oostende, waardoor de merknaam ook in de naam van de club komt.
lees verder
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden