Winst voor Home Fashion Group

Dinsdag 07 januari 2025

Ondanks een omzetdaling heef de Home Fashion Group het jaar 2023 met een winst afgesloten.
Winst voor Home Fashion Group

Homefashion Group, het bedrijf achter woonwinkelketens Leen Bakker en Kwantum, zag zijn omzet in 2023 zowel in Nederland als in België dalen. Dankzij kostenbesparingen was het resultaat echter toch positief.

 

De netto-omzet van Homefashion Group daalde van € 651 miljoen in 2022 naar een kleine € 622 miljoen in 2023. In Nederland bedroeg de omzet € 528 miljoen, tegenover € 554 miljoen een jaar eerder. In België realiseerde het bedrijf een omzet van € 93,4 miljoen, tegenover € 97 miljoen in 2022. De cijfers komen uit het voorlopige jaarverslag, dat Retailtrends kon inkijken.

 

Ondanks de dalende verkoop hield Homefashion Group wel een winst van € 19,5 miljoen over, terwijl het bedrijf een jaar eerder nog ruim € 25 miljoen verlies leed. Dat positieve cijfer is te danken aan een kostenbesparingsprogramma. Ook kwam de retailer tot een akkoord met de Belastingdienst over de resterende coronaschuld, zo meldt Retailtrends.



Links

www.homefashiongroup.com
www.leenbakker.nl
www.leenbakker.be
www.kwantum.nl
www.kwantum.be

Tags

nieuws, interieur, winkelformules, woonconcepten, winkels, online, webshops, merken, revitalisering, relevantie, consument, klant, winst, concurrentie, marktomstandigheden, moederbedrijf, nederland, belgie, omzet, groei, daling, raambekleding, vloeren, #homefashiongroup, #leenbakker, #kwantum

Gerelateerd nieuws
 
Vouwbare hanglamp Adilo
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
 
NIeuw designconcept tapijttegels
lees verder
Digitaal Product Paspoort voor textiel
De Nederlandse textiel- en modesector is op weg naar het Digital Product Passport: kansen én uitdagingen in beeld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden