Winnaars meubeltentoonstelling ROC Twente

Dinsdag 16 juni 2015

Afgelopen vrijdag zijn tijdens de officiële opening van de meubeltentoonstelling op het ROC van Twente de prijswinnaars van de drie wedstrijdcategorieën bekend gemaakt.
Winnaars meubeltentoonstelling ROC Twente
Winnaars meubeltentoonstelling ROC Twente Winnaars meubeltentoonstelling ROC Twente

De jury bestond dit jaar uit de heer Frank Hams, mede-eigenaar van Hams interieur in Tubbergen, en mevrouw Birthe van den Berg, medewerker bij Technoplanning in Goor.

In de categorie ‘Interieurbouwer/meubelmaker’ (BBL, niveau 2) is de 1e prijs gewonnen door Erwin Holsappel uit Almelo (1e foto). Hij maakte een perfect afgewerkt sidetable. De 2e prijs ging naar Wouter Loman uit Vriezenveen. Hij maakte een mooie kast waarin hij veel verschillende technieken heeft gecombineerd. De 3e prijs was voor Arno Rigterink uit Hardenberg. Hij maakte een badkamermeubel. ‘Mooi compact ontwerp’, vond de jury.

In de categorie ‘Ontwerpend meubelmaker’ (Creatief vakman, BOL niveau 4) is de 1e prijs gewonnen door Jesse Dijkstra uit Delden (2e foto). Hij maakte een tv-meubel met de naam ‘Curves’. ‘Een perfect afgewerkt tv-meubel, een origineel ontwerp’, aldus de jury.  De 2e prijs ging naar Roel Kloppenburg uit Enschede. Hij maakte een salontafel/opbergmeubel. Volgens de jury een werkstuk met een hoge moeilijkheidsgraad en mooi design.

In de categorie ‘Allround interieurbouwer/meubelmaker’ (BBL, niveau 3) werd de 1e prijs door Jeffrey Groothuis uit Markelo mee naar huis genomen (3e foto). Hij maakte een mooi ontworpen badkamermeubel met moeilijke rondingen. Robert Kieftenbeld uit Lemele haalde met zijn salontafel de 2e prijs binnen. De jury gaf aan dat hij koos voor een hoge moeilijkheidsgraad.  De 3e prijs tenslotte was voor Kenny van der Woning uit Enschede. Hij maakte een origineel kastje met creatieve details in de vorm van een kluis.

Dit jaar organiseren het MBO College voor Bouw, Infra & Interieur, het ROC van Twente en het Samenwerkingsverband Meubelindustrie Twente/Salland voor de vijftiende keer de meubeltentoonstelling. Studenten presenteren hun eindexamenwerkstukken in De Gieterij 200 te Hengelo. De tentoonstelling vindt plaats van vrijdag 12 juni tot en met donderdag 25 juni 2015. Openingstijden zijn van 10.00 tot 22.00 uur.



Links

www.rocvantwente.nl
www.hamsinterieurbouw.nl
www.technoplanning.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting wonen, project, interieurbouw, meubel, tafel, sidetable, tv-meubel, kast, salontafel, kluis, badkamermeubel, opbergmeubel, prijs, winnaar, wedstrijd, roc, tentoonstelling, show, event, eindexamen, werkstuk.

Gerelateerd nieuws
Nieuwe collecties op MBB 2026
Nog even en Meubelbeurs Brussel gaat van start. Verschillende exposanten hebben inmiddels een voorproefje gegeven van hun noviteiten. Een kleine greep uit het aanbod.
lees verder
Lagere omzet woninginrichting
De Nederlandse detailhandel heeft volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) 2,7% meer omgezet in september 2026, waarbij de omzet van woninginrichting en meubelen juist daalt.
lees verder
 
Idd Cologne verbindt design
lees verder
 
Drie Thonet-noviteiten op Orgatec
lees verder
Heropening Goossens Almere
Goossens Almere is feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten staan centraal in het nieuwe winkelconcept.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden