Wim Looijschelder overleden

Dinsdag 28 oktober 2025

Met groot verdriet laat Textiles & More weten delen dat Wim Looijschelder op 24 oktober jongstleden is overleden.
Wim Looijschelder overleden

Wim Looijschelder (1948-2025) was na zijn carrière van 15 jaar bij groothandel in woningtextiel Dehnert & Jansen - en later onder meer de b2b-marktplaats Tapestria van Hunter Douglas - sinds 2001 tot 2017 als consultant belangrijk en betrokken bij de opbouw van Brunia Interiors, T&M Agencies en Textiles & More van oprichter Bob Looijschelder.

In het in memoriam laat Textiles & More weten dat Wim bekend stond om zijn gedrevenheid, vakmanschap en warme persoonlijkheid - eigenschappen die velen hebben geïnspireerd: 'Wij herinneren hem met grote waardering en dankbaarheid. Zijn nalatenschap leeft voort in de mensen en bedrijven die hij heeft geraakt.'

 

We wensen Bob en de familie heel veel sterkte. Condoleances kunnen hier per e-mail verstuurd worden.



Links

www.bruniainteriors.com
www.textilesandmore.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, overleden, overlijden, gestorven, sterven, heengaan, heengegaan, deceased, dood, rouw, afscheid, personalia, persoonlijkheid, in memoriam, inmemoriam, herinnering, begraven, begrafenis, crematie, cremeren, nagedachtenis, condoleance, #wimlooijschelder, #looijschelder

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden