Whoppah wil groeien door overnemen

Dinsdag 28 februari 2023

Whoppah, het platform voor vintage meubels en kunst, is razend ambitieus. Het bedrijf wil uitbreiden naar het buitenland en wordt serieus gepraat over het overnemen van een andere marktplaats.
Whoppah wil groeien door overnemen

Whoppah heeft veel investeerders nodig om zijn doelen te kunnen bereiken. Inmiddels is al € 12 miljoen groeigeld opgehaald, maar voor eind dit jaar moet dit € 20 miljoen worden. Eén van de manieren om te groeien is door de overname van andere marktplaatsen. Volgens ceo en medeoprichter Thomas Bunnik hebben sommige andere markplaatsen wel een positie opgebouwd in Nederland, maar beschikken zij niet over de middelen om internationaal door te groeien. Het is mogelijk dat al in het tweede kwartaal van 2023 een andere marktplaats onderdeel wordt van Whoppah.

 

Op dit moment heeft het bedrijf ongeveer 75 werknemers, maar wil groeien naar 120 tot 140 personeelsleden. Whoppah zegt zich te willen onderscheiden door de manier van werken. De firma zet in op marketing, platformontwikkeling en logistiek. Volgens Bunnik maken veel verkopers op Whoppah gebruik van de mogelijkheid om producten op te laten halen, te laten fotograferen of te laten bezorgen.

 

Whoppah is actief in Nederland, maar ook al in Nederland en Duitsland. In Venlo wordt daarom een logistiek centrum in gebruik genomen van 3.800 vierkante meter. Op langere termijn wil de markplaats ook actief worden in Italië en Frankrijk.



Links

www.whoppah.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, woonartikel, economie, groeigeld, acceleren, groei, logistiek, webwinkel, online, webshop, internet, winkel, retail, shop, ecommerce, marktplaats, outlet, tweedehands, design, meubel, overname, #whoppah, #marktplaats

Gerelateerd nieuws
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
Nieuwe Barbistro bij Kazerne
Kazerne in Eindhoven opent op zaterdag 17 oktober een nieuwe Barbistro. Het vernieuwde interieur is ontworpen door Daphnalaurens en Dick Spierenburg. De opening valt samen met Dutch Design Week.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden