West-Vlaamse huisshow in mei

Maandag 04 april 2022

Drie meubelproducenten uit West-Vlaanderen organiseren gezamenlijk van 8-11 mei een huisshow op hun locaties in Kuurne, Wevelgem en Izegem.
West-Vlaamse huisshow in mei

Het gaat om de Revor Group, Demuynck en Castle Line. Revor uit Kuurne is producent van boxsprings en matrassen en richt zich op de retail en projectmarkt. Demuynck uit Wevelgem heeft meer dan 40 jaar expertise in het maken van hoogwaardige en duurzame zitmeubelen. En Castle Line, een label van Marc Vandecasteele & Co., uit Izegem is een Belgische meubelspecialist met een aanbod voor retailers en tevens de projectmarkt.

De drie bedrijven zetten hun deuren van 8-11 mei open en gaan elk vanuit hun eigen bedrijfssite een huisshow organiseren. De bedrijven mikken op een gelijkaardige doelgroep en willen op deze manier klanten vanuit België en buurlanden naar West-Vlaanderen gelegenheid geven te komen voor een showroom- en fabrieksbezoek bij de drie bedrijven.


 

'Ieder bedrijf had de afgelopen jaren al zijn eigen huisshow maar telkens op een ander moment. Nu kunnen klanten, die van iets verder komen, meerdere bedrijven bezoeken in één dag. Wat het ook voor hen interessanter maakt,' zo stelt Jan Maes (foto), zaakvoerder bij Revor Group.


 

De bedrijven presenteren tijdens de show hun collecties en noviteiten. Daarnaast krijgen de bezoekers de mogelijkheid om de productieomgeving te bezoeken en kunnen ze genieten van hun gastvrijheid. Professionals uit de interieurbranche zijn welkom en kunnen zich aanmelden voor een bezoek door een mailtje te sturen naar de bedrijven.



Links

www.castle-line.be
www.demuyncknv.be
www.revor.be
www.vandecasteele-marc.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, beurs, event, evenement, tentoonstelling, huisshow, meubel, meubelen, bank, zitbank, fauteuil, wonen, woning, woon, interieur, slaapcomfort, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, #demuyncknv, #revor, #vandecasteelemarc, #castelline

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Houtresten krijgen nieuwe vorm
Een bijzettafel, 3D-geprint uit zaagsel en houtresten. Het jonge meubelmerk Tola Dolza presenteerde het nieuwe ontwerp Aeva tijdens designbeurs Neue Räume in Zürich.
lees verder
 
Lucas & Van Stratum op DDW
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden