Werkplek-accessoires van Aptiq

Zaterdag 20 mei 2023

Omdat de meeste thuiswerkplekken onvoldoende ergonomisch zijn ingericht, ontwikkelde Aptiq werkplekcollecties met producten die bijdragen aan een betere werkhouding en passen in het interieur.
Werkplek-accessoires van Aptiq

Anderhalf jaar geleden startte Aptiq met het ontwerpen en ontwikkelen van stijlvolle en comfortabele werkplekaccessoires. Vanuit de wens om optimaal thuis te kunnen werken richtte ondernemer Bart Jan Scholte zijn start-up op. ‘Een niet ergonomisch ingerichte werkplek thuis is één, maar ook de functionele en vaak saaie oplossingen van werkgevers werken weinig inspirerend. Dat zette me aan het denken en zorgde voor de start van Aptiq. Doel van het bedrijf is een inspirerende en gezonde werkomgeving creëren, thuis of op kantoor.’

 

Het assortiment van Aptiq - dat onder andere bestaat uit gekleurde toetsenborden, bureau onderleggers en monitor- en laptop-standaards - is op elkaar afgestemd in kleuren, materialen en vormgeving. Geïnspireerd op Scandinavisch design en gericht op harmonie, rust en minimale afleiding werden zes collecties ontwikkeld, die ook onderling te combineren zijn.



Links

www.aptiq.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, thuiswerken, soho, werkplek

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden