Wellness Therapy-serie Varaschin

Vrijdag 31 januari 2025

Varaschin heeft een paar jaar geleden de Wellness Therapy-collectie op de markt gebracht, ontworpen door Alberto Apostoli. De meubelen met een minimalistisch ontwerp zijn geschikt voor zowel woonruimtes als horecagelegenheden.
Wellness Therapy-serie Varaschin
Wellness Therapy-serie Varaschin Wellness Therapy-serie Varaschin

De collectie omvat een chaise longue, eenpersoons- en tweepersoonsbedden en een multifunctionele bijzettafel, geschikt voor tuinen, zwembaden en terrassen.

 

De blikvanger van de collectie is, zo schrijft Varaschin, de hangende chaise longue, die met zijn vloeiende lijnen en ergonomische vorm het lichaam ondersteunt. Dankzij een slank metalen frame en hoogwaardige outdoorstoffen lijkt de chaise longue in de lucht te zweven, terwijl een dun hoofdsteunkussen extra comfort biedt. De ondersteunende vulling met hoge dichtheid zorgt voor een ontspannen zitervaring.

 

Naast de chaise longue bevat de Wellness Therapy-collectie eenpersoons- en tweepersoonsbedden, ontworpen voor zowel privéterrassen als luxe wellnessruimtes. De multifunctionele bijzettafel completeert het geheel en voegt extra functionaliteit toe. Er is een ruime keuze aan afwerkingen en kleuren.

 

Jurgen Smits vertegenwoordigt Varaschin met zijn firma Linkitalia in de Benelux.



Links

www.linkitalia.nl
www.varaschin.it
www.studioapostoli.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, design, stoel, stoel, indoor, tuin, buiten, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #varaschin

Gerelateerd nieuws
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden