Weer nieuwe Kijk op Gordijnen

Maandag 07 juli 2025

De franchiseformule Kijk op Gordijnen opent dit najaar de negende vestiging in Zwaag.
Weer nieuwe Kijk op Gordijnen

De franchiseformule Kijk op Gordijnen laat weten dat het per 1 september haar negende vestiging opent, ditmaal in Zwaag. De bestaande winkel DDO Raamdecoratie sluit zich aan bij de franchiseformule en gaat verder onder de naam Kijk op Gordijnen.

De vestiging komt in handen van de nieuwe franchisenemer Danny Laan (rechts op de foto), die met zijn ervaring en vakmanschap een waardevolle toevoeging is aan het netwerk van het concept. De opstart in Zwaag wordt begeleid door Karin Schuurman (midden op de foto) van Goodwill PA Support, die als nieuwe regiomanager het traject professioneel zal ondersteunen.

Deze uitbreiding laat de groei zien van Kijk op Gordijnen. Met diverse potentiële vestigingen in de pijplijn, wordt er gebouwd een sterk landelijk netwerk gericht op maatwerk, kwaliteit en persoonlijk interieuradvies. De formule is enige jaren geleden ontwikkeld door Joran van der Heijden. Inmiddels is Bauke Jansen (links op de foto) mede-eigenaar.

 

Twee jaar terug opende de vijfde en zesde vestigingen in Oss en Valkenswaarden vorig jaar volgden Ammerzoden en Uden.



Links

www.kijkopgordijnen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, raamdecoratie, gordijn, lamel, paneel, plissé, jaloezie, jaloezieën, shutters, horren, raambekleding, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, lvt, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, franchise, franchisenemer, keten, filiaalbedrijf, inkooporganisatie, samenwerking, inkoopcombinatie, #kijkopgordijnen, #ddoraamdecoratie

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden